Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A4 B6]Dziwne gwizdanie w silniku bądź w podzespołach 20VALT
Odpowiedz do tematu
 [A4 B6]Dziwne gwizdanie w silniku bądź w podzespołach 20VALT
Witam!
Od jakiegoś czasu w mojej Audiszce mam problem. Podczas przyśpieszania, ruszania z miejsca spod maski dobiega strasznie irytujący, niepokojący i dziwny dźwięk... Najbardziej jest ona słyszalny w okolicach 2 tys. i 3 tys. obrotów, tak jakby gwizd. Co ciekawe na postoju, na luzie nie ma tego dźwięku. Wymieniłem wężyki które były pęknięte (przynajmniej te co były widoczne) i nadal to samo. Proszę Pomóżcie!!! :(
Mój samochodzik, to Audi A4 B6 2.0 ALT.
Pozdrawiam!
P.S. Liczę na szybką odpowiedź

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Dziwne gwizdanie w silniku bądź w podzespołach 2.0 20V A
djsteciu napisał/a:
Witam!
Od jakiegoś czasu w mojej Audiszce mam problem. Podczas przyśpieszania, ruszania z miejsca spod maski dobiega strasznie irytujący, niepokojący i dziwny dźwięk... Najbardziej jest ona słyszalny w okolicach 2 tys. i 3 tys. obrotów, tak jakby gwizd. Co ciekawe na postoju, na luzie nie ma tego dźwięku. Wymieniłem wężyki które były pęknięte (przynajmniej te co były widoczne) i nadal to samo. Proszę Pomóżcie!!! :(
Mój samochodzik, to Audi A4 B6 2.0 ALT.
Pozdrawiam!
P.S. Liczę na szybką odpowiedź
powodow moze byc wiele, proponuje poprosic kogos o pomoc w lokalizacji "gwizdu" a dokladniej Ty trzymaj obroty a druga osoba pod maska. Dobrze byloby tez sprobowac diagnozy ,moze to wiele wyjasnic. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tylko podczas jazdy czy przy gazowaniu na postoju również?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tylko przy jeździe, na postoju w ogóle tego nie ma...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jakaś różnica przy włączonej klimie??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma żadnej różnicy, jak jest włączona to gwiżdże i jak wyłączona to również gwiżdże

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a w komorze silnika nie czuć spalinami?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nic nie czuć, żadnego zapachu

[ Dodano: Pią 19 Paź, 2012 14:12 ]
Mechanik znalazł w katalizatorze popękane zaworki i prawdopodobnie to będzie od tego...

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.141.8.247 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa