Elektryka i elektronika » [A4 B5 97r.] przycisk do otwierania klapy bagażnika
Odpowiedz do tematu
 
1 12V
2 pompka
3 masa
4 podświetlenie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bardzo dziękuję Adi202 za pomoc.
Nie sądziłem, że to aż tak fajnie będzie działać, przycisk dezaktywuje się po zamknięciu samochodu, więc podczas jazdy i przypadkowym naciśnięciu przycisku bagażnika się nie otworzy:)
W szczególności, że mam automatyczne otwieranie bagażnika:)

Mam jeszcze pytanie odnośnie przycisku, jednak potrzebował bym inny przycisk np takie:
1:
http://allegro.pl/audi-pr...3962833810.html
2:
http://allegro.pl/audi-a8...3966520417.html

ale z kostką podłączeniową.
Nie wiesz czasem kto by miał na sprzedasz taki przycisk z kostką?
Czy mógłbyś rozpisać podłączenie tych dwóch przycisków?:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wtyk kupisz w ASO za kilka złotych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie pomyślałem o tym:)
A pin out-y te same są?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przeważnie tak.

Wystawiono 1 piw(a):
misiacze_k
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc udzieloną:)
Piwko poleciało:)
Jak bym miał jakieś problemy jeszcze to dam znać:)
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.

[ Dodano: Pon 17 Lut, 2014 19:23 ]
Panowie sprawdzicie jeszcze Piny tego włącznika klapy bagażnika:

http://allegro.pl/audi-pr...3962833810.html

Bardzo proszę o rozpiskę...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gość źle napisał nr ETKA. Sądzę, że jest to część z Passata B5.
Spróbuj w ten sposób
1 12V
2 masa
3 podświetlenie
4 pompka

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Faktycznie zły był nr.
Aktualny nr:
3B0959831

Więc jak byś mógł sprawdzić czy rozpis pinów, które wcześniej podałeś będą pasować:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
misiacze_k napisał/a:
Faktycznie zły był nr.
Aktualny nr:
3B0959831

Więc jak byś mógł sprawdzić czy rozpis pinów, które wcześniej podałeś będą pasować:)

Będą pasować. Już to wcześniej sprawdziłem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
z dokupieniem kostki miałem problemy, w aso audi i vw nie są już dostępne, a co leprze wycofane z produkcji.
Jednak udało się ją załatwić, ale tania jednak nie była:(
Wszystko ładnie pięknie działa, ale...
Podświetlenie tego przycisku jest zielone :(
Da się to jakoś zmienić na czerwone?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rozbierz włącznik i wymień diodę LED na czerowną.

Wystawiono 1 piw(a):
misiacze_k
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jakąś podpowiedź by go nie uszkodzić można prosić?

[ Dodano: Wto 25 Lut, 2014 22:32 ]
Jak to mówią: "gro i bucy zestaw klucy"
Dioda zmieniona, wyciągnąłem z innego niepotrzebnego przycisku:)
Kolejny raz Adi202 dziękuję za pomoc:)
Teraz jak zakupię diodę migającą to zajmę się innym tematem, migającej diody po zaryglowaniu samochodu:)
;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa