1 12V
2 pompka
3 masa
4 podświetlenie
Odpowiedz do tematu
Będą pasować. Już to wcześniej sprawdziłem.
Odpowiedz do tematu
Bardzo dziękuję Adi202 za pomoc.
Nie sądziłem, że to aż tak fajnie będzie działać, przycisk dezaktywuje się po zamknięciu samochodu, więc podczas jazdy i przypadkowym naciśnięciu przycisku bagażnika się nie otworzy:)
W szczególności, że mam automatyczne otwieranie bagażnika:)
Mam jeszcze pytanie odnośnie przycisku, jednak potrzebował bym inny przycisk np takie:
1:
http://allegro.pl/audi-pr...3962833810.html
2:
http://allegro.pl/audi-a8...3966520417.html
ale z kostką podłączeniową.
Nie wiesz czasem kto by miał na sprzedasz taki przycisk z kostką?
Czy mógłbyś rozpisać podłączenie tych dwóch przycisków?:)
Nie sądziłem, że to aż tak fajnie będzie działać, przycisk dezaktywuje się po zamknięciu samochodu, więc podczas jazdy i przypadkowym naciśnięciu przycisku bagażnika się nie otworzy:)
W szczególności, że mam automatyczne otwieranie bagażnika:)
Mam jeszcze pytanie odnośnie przycisku, jednak potrzebował bym inny przycisk np takie:
1:
http://allegro.pl/audi-pr...3962833810.html
2:
http://allegro.pl/audi-a8...3966520417.html
ale z kostką podłączeniową.
Nie wiesz czasem kto by miał na sprzedasz taki przycisk z kostką?
Czy mógłbyś rozpisać podłączenie tych dwóch przycisków?:)
Wtyk kupisz w ASO za kilka złotych.
Nie pomyślałem o tym:)
A pin out-y te same są?
A pin out-y te same są?
Przeważnie tak.
Więc bardzo dziękuję za odpowiedzi i pomoc udzieloną:)
Piwko poleciało:)
Jak bym miał jakieś problemy jeszcze to dam znać:)
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
[ Dodano: Pon 17 Lut, 2014 19:23 ]
Panowie sprawdzicie jeszcze Piny tego włącznika klapy bagażnika:
http://allegro.pl/audi-pr...3962833810.html
Bardzo proszę o rozpiskę...
Piwko poleciało:)
Jak bym miał jakieś problemy jeszcze to dam znać:)
Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
[ Dodano: Pon 17 Lut, 2014 19:23 ]
Panowie sprawdzicie jeszcze Piny tego włącznika klapy bagażnika:
http://allegro.pl/audi-pr...3962833810.html
Bardzo proszę o rozpiskę...
Gość źle napisał nr ETKA. Sądzę, że jest to część z Passata B5.
Spróbuj w ten sposób
1 12V
2 masa
3 podświetlenie
4 pompka
Spróbuj w ten sposób
1 12V
2 masa
3 podświetlenie
4 pompka
Faktycznie zły był nr.
Aktualny nr:
3B0959831
Więc jak byś mógł sprawdzić czy rozpis pinów, które wcześniej podałeś będą pasować:)
Aktualny nr:
3B0959831
Więc jak byś mógł sprawdzić czy rozpis pinów, które wcześniej podałeś będą pasować:)
| misiacze_k napisał/a: |
| Faktycznie zły był nr.
Aktualny nr: 3B0959831 Więc jak byś mógł sprawdzić czy rozpis pinów, które wcześniej podałeś będą pasować:) |
Będą pasować. Już to wcześniej sprawdziłem.
z dokupieniem kostki miałem problemy, w aso audi i vw nie są już dostępne, a co leprze wycofane z produkcji.
Jednak udało się ją załatwić, ale tania jednak nie była:(
Wszystko ładnie pięknie działa, ale...
Podświetlenie tego przycisku jest zielone
Da się to jakoś zmienić na czerwone?
Jednak udało się ją załatwić, ale tania jednak nie była:(
Wszystko ładnie pięknie działa, ale...
Podświetlenie tego przycisku jest zielone
Da się to jakoś zmienić na czerwone?
Rozbierz włącznik i wymień diodę LED na czerowną.
Jakąś podpowiedź by go nie uszkodzić można prosić?
[ Dodano: Wto 25 Lut, 2014 22:32 ]
Jak to mówią: "gro i bucy zestaw klucy"
Dioda zmieniona, wyciągnąłem z innego niepotrzebnego przycisku:)
Kolejny raz Adi202 dziękuję za pomoc:)
Teraz jak zakupię diodę migającą to zajmę się innym tematem, migającej diody po zaryglowaniu samochodu:)
[ Dodano: Wto 25 Lut, 2014 22:32 ]
Jak to mówią: "gro i bucy zestaw klucy"
Dioda zmieniona, wyciągnąłem z innego niepotrzebnego przycisku:)
Kolejny raz Adi202 dziękuję za pomoc:)
Teraz jak zakupię diodę migającą to zajmę się innym tematem, migającej diody po zaryglowaniu samochodu:)
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych