Car Audio » A4 B5 2000r Podłącznie radia
Odpowiedz do tematu
 A4 B5 2000r Podłącznie radia
Witam
Posiadam radio Becker trafic pro 4721. Z rozpędu od fisa wyciągłem kabelki aby podłączyć do radia i mieć pokazane co grają na fisie. I moje pytanie do których pinów tzreba podłączyć kabelki aby uzyskać ataki efekt?

schemat radia Becker:


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Becker nie posiada tej funkcji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To ostatnie pytanie dotyczące radia. Po wyciągnięciu odczepiła się masa była na "skręta" zrobiona. Po połączeniu jej radio żyje znowu lecz nie ma żadnego dźwięku, głośniki tylko buczą nic więcej. (uszkodziła się końcówka mocy?) Mam dwa luźne kabelki pod zaciskiem 3. wyciszenie z telefonu (tel. mute) i pod 5. Sterowanie anteną automatyczną. Przewody zarobione na wsuwki lecz nie podłączone nigdzie. Oraz od stacyjki idą dwa przewody jeden jest wpięty w 1. GAL -kontrola głośności a drugi jest wolny wsuwka luźna.

Jak przyczyna może być i jakie radia można dopasować aby miały takową funkcję o którą pytałem wcześniej?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grochu8 napisał/a:


Jak przyczyna może być i jakie radia można dopasować aby miały takową funkcję o którą pytałem wcześniej?

Tylko oryginał Audi Concert lub Chorus.
Stacyjka powinna byś podpięta do zacisku nr 7 a nie do 1. Czy końcówka jest uszkodzona? Jest taka możliwość choć te układy mają zabezpieczenie. Odepnij radio od zasilania i podłącz ponownie. Jeżeli nie będzie nadal głosu w przednich głośnikach, to końcówka jest do wymiany.
Tylne głośniki powinieneś mieć aktywne i powinny grać bez końcówki mocy radia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podłączyłem tylny głośnik i cisza tylko buczenie ,w nim nic nie gra więc przyczyna może być inna niż końcówka mocy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tył masz aktywny czy pasywny? To buczenie słychać we wszystkich głośnikach? Opisz to trochę dokładniej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powiem tak nie mam pojęcia jaki tył. Odpiąłem wszystkie kable i sam kabel od tylnego głośnika wpiąłem. Buczenie jak głos w radiu dam na maxa to słychać dopiero. Buczenie dokładniej szum który indukuje się na kablach bym to określił.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grochu8 napisał/a:
Powiem tak nie mam pojęcia jaki tył. Odpiąłem wszystkie kable i sam kabel od tylnego głośnika wpiąłem. Buczenie jak głos w radiu dam na maxa to słychać dopiero. Buczenie dokładniej szum który indukuje się na kablach bym to określił.

Zrób najlepiej fotkę tych wtyczek, bo czuję, że się chyba nie dogadamy. Powinieneś mieć 3 wtyczki czarna brązowa i jedną złożoną z 3 kolorów niebieski, zielony i żółty.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oto zdjęcia. Instalacja była przerabiana widać. [URL=www.fotosik.pl]

[/URL]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
O Q..! :shock: Teraz rozumiem o co chodzi. Jeżeli posiadasz instalację dla oryginalnego radia, a taką raczej posiadasz (tylko "troszeczkę" zmodernizowaną) , to tylne głośniki powinny być podpięte pod górne gniazdo, przednie pod gniazdo środkowe.
Jeżeli chcesz sobie zostawić tego beckera, to na początek powinieneś posprzątać przy tej instalacji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wiec tylne głośniki podpiąć pod gniazdo C1 pod pin 1 plus a minus? i Pod pin 2 drugi głośnik?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grochu8 napisał/a:
Wiec tylne głośniki podpiąć pod gniazdo C1 pod pin 1 plus a minus? i Pod pin 2 drugi głośnik?

Nie widzę na tej fotce kolorów przewodów instalacji oryginalnej i nie mam pewności czy nie było już coś przerabiane. W pierwszym etapie podłacz tylko przednie głośniki tył odłącz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak uczynię. A tył później jak podłączyć?? Tył wtedy powinien grać jak będzie końcówka mocy uszkodzona?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grochu8 napisał/a:
Tak uczynię. A tył później jak podłączyć?? Tył wtedy powinien grać jak będzie końcówka mocy uszkodzona?

Te przewody które widać na zdjęciach podłączone są do instalacji Audi. Jak możesz pstryknij fotkę tych kabli lub opisz ich kolory. Wówczas będę wiedzieć jaki masz system Audio i jak go podłaczyć do tego Beckera.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pin 1 czarny, pin 2 czerwono czarny, pin 3 zielony, 4 zielono bialy, 5 szary, 6 szaro czarny one sa grubsze a pin 7 szaro czarny, 8 szary one sa ciensze



Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.144.104.29 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa