Elektryka i elektronika » [A4 ALT] akumulator
Odpowiedz do tematu
 [A4 ALT] akumulator
witam czy to ze długo kreci zanim odpali moze byc przez akumulator?i czy taki boscha 60AH 540A bedzie dobrym do tego typu?silnik 2.0benzyna..

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: akumulator
robertoi napisał/a:
witam czy to ze długo kreci zanim odpali moze byc przez akumulator?i czy taki boscha 60AH 540A bedzie dobrym do tego typu?silnik 2.0benzyna..

W benzynowym silniku raczej jest to niemożliwe. Prędzej będzie to zbyt niskie ciśnienie paliwa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
akumulator i tak musze zmienic bo jest za mały ten co napisalem bedzie dobry?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Akku dobiera się do wyposażenia, a nie pojemności silnika. Czy będzie dobry? Tego nie wiem. Może okazać się za duży. Sprawdź kody na naklejce z wyposażeniem dodatkowym. Będzie zakodowany typ alternatora oraz pojemność akku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [A4 ALT] akumulator
robertoi napisał/a:
witam czy to ze długo kreci zanim odpali moze byc przez akumulator?i czy taki boscha 60AH 540A bedzie dobrym do tego typu?silnik 2.0benzyna..


Ja w dieslu miałem 75Ah według katalogu Jenoxa, więc dla Ciebie ok. 65 byłby dobry, zwłaszcza w swojej cenie. No chyba, że masz dużo elektroniki to więcej.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi bratu padł akumulator (loxa nikomu nie polecam bo to już 3 w rodzinie padły). Dobrał byś mi pojemność do auta ? Audi A4 2,5 TDI 163 HP, multitronic. Rocznik 2002. Wyposażenie to np RNS-D, Soczewki z H7, brak alarmu, bez np podgrzewanych siedzeń. Ogólnie taka podstawowa wersja z climatronikiem i RNS-D+ kolor FIS, elektryk szyby i lusterka. Warto 92H czy coś mniejszego ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adamwit1986 napisał/a:
Adi bratu padł akumulator (loxa nikomu nie polecam bo to już 3 w rodzinie padły). Dobrał byś mi pojemność do auta ? Audi A4 2,5 TDI 163 HP, multitronic. Rocznik 2002. Wyposażenie to np RNS-D, Soczewki z H7, brak alarmu, bez np podgrzewanych siedzeń. Ogólnie taka podstawowa wersja z climatronikiem i RNS-D+ kolor FIS, elektryk szyby i lusterka. Warto 92H czy coś mniejszego ?
ja bym załozył taki jak napisałes lub 100ah i co najmniej 700 rozruchu ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adamwit1986 napisał/a:
bratu padł akumulator

w naklejce z kodami wyposażenia masz też napisany jaki był fabryczny aku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
100 się chyba nie zmieści. 92Ah będzie optymalny - najlepiej VARTA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wpisałem na stronce varty w wyszukiwarce moje auto i wyświetliło mi tak

TUTAJ DO ZOBACZENIA

Varta ma 80Ah w małej puszcze (315mm), a później już jest 95Ah lub 100Ah w dużej puszczce (353mm). Wynikało by z tego, że 100Ah wchodzi lub najwięcej można dać 80Ah (lub jakieś wynalazki nieznanych firm co mają po 90Ah w małej puszce). Ktoś ma B6 kombi ? Tutaj obecnie jest LOXA z wózka widłowego 65Ah.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.128.205.109 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa