Car Audio » [A3 98'] Ktory kabel to Rremote?Zdjecia
Odpowiedz do tematu
 [A3 98'] Ktory kabel to Rremote?Zdjecia
Witam , nie graja mi tylne glosniki i subofer, naglosnienie mam Noki. Kupilem kosteke iso 2xRCA taka:
http://allegro.pl/adaptor...2499484596.html

i separator antenowy taki:
http://allegro.pl/wzmacni...2537172283.html

Prosze teraz o pomoc ktory kabel to ten Remote , pod ktory kabel podlaczyc mam kabelek zaasilajacy z adaptera i z seperatora antenowego.



Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zasilanie separatora wsuń w wolne miejsce A5 - przed tym wysuń żółte zabezpieczenie z czarnej wtyczki. Sterowanie wzmacniacza podłącz do niebieskiego przewodu oznaczonego na fotce jako remote. To ten sam przewód, ale w ten sposób nie będzie "pajęczyny". Żółty przewód z czarnym paskiem, to telefon muting, brązowa wtyczka to podłączenie oryginalnego radia do alarmu - to możesz zostawić wolne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok zrobie tak jak napsiales, a czy jesli kabel remote nie jest podlaczony pod kostke zadna ktora wychodzi z auta to bedzie na nim napewno 12V? bo on wychodzi tylko z radia i idzie pod kostke iso gdzie nei laczy sie z zdanym kablem w kostce.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W oryginalnej kostce tego przewodu nie było, bo nie był potrzebny. Jeżeli jest wolne miejsce, to go tam włóż. Najważniejsze abyś sprawdził czy tył gra zarówno na radiu jak i CD. Są radia które mają kilka przewodów w kolorze niebieskim i na jednym z nich jest 12V tylko na radiu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ok , jak przyjdzie mi sperator i adapter to dam znac czy wgl to gra , dzieki za pomoc :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeżeli wszystko jest sprawne to grac musi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przed wczoraj padl mi akumulator do zera ze nei chcialo auto wgl odpalic, padlo poniewaz podlaczalem radio i gralo dosyc dlugo na postoju. wiec naladowalem akumulator dzisaj ladowalem go gdzies od 9-18godziny pojechalem na zakupy minela godzinka chce odpalic auto i akumulator zas padl, dodam ze stalo sie tak gdy zamienilem kabel zolty z czerwonym w kostce iso auta zasilajacej radio by zapamietywalo pamiec radio. Az tak duzy jest pobor na czuwaniu ze radio moglo rozladowac akumulator?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie jest to możliwe. Prawdopodobnie akumulator nadaje się na złom. Jezeli kluczyk był wyciągnięty ze stacyjki (radio bez klucz nie włączy się) to pobór prądu jest bardzo znikomy -kilka mA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tak kluczyk byl wyciagniety, to czeka mnie zakup nowego akumulatora, jakiej firmy polecacie akumulator? :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Najlepsze akumulatory produkuje VARTA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam wszystkich :)


Mam taki problem

Wyciągnąłem radio zmieniłem kostki ISO bo już przerywały te stare

Po podłączeniu wszystko gra tylko klawisze się nie podświetlają, wyświetlacz wyświetla stacje i podświetla na czerwono

Co może być nie tak że nie podświetlają się klawisze w radiu Chorus

Proszę o Pomoc !!!!!!!!

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź kontakt nr 6 w czarnej wtyczce. W tym miejscu jest podświetlanie klawiszy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak Mam podłączone kable

http://imageshack.us/phot...2/28898876.jpg/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie masz podłączonych wszystkich przewodów. W kostce elektrycznej masz połączoną masę i 12V. Przewód podświetlenia (szary z niebieskim paskiem) nie jest połączony z radiem.
Wyciągnij z kostki ISO przewód koloru niebieskiego i wsuń go między żółty i czarny - to jest pozycja nr 6 oraz połącz go z tym w kolorze szary z niebieskim paskiem.
Dodatkowo powinieneś pociągnąć przewód ze stacyjki i podłączyć bezpośrednio do żółtego. Przy takim połączeniu Chorus zacznie funkcjonować jak powinien - załączanie i wyłączanie zdalnie przez kluczyk.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kabel niebieski mam wsunąć go miedzy kabel żółty i czarny czyli one razem z kablem szaro niebieskim tak ??


dobrze zrozumiałem ??

czekam za odp :)

Dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 3.22.100.180 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa