Witam
moi drodzy powiedzcie czy jest sens regenerowac sprezarke klimy ? czy lepiej kupic nowa? to spory wydatek dlatego njpierw chcialbym poznac zdanie szanownej braci

)))
Dlaczego uwazam , że sprezarka nadaje mi sie do wymiany ?
Uklad szczelny, a przy obrotach na trzy kreski i wskazaniu LO na wyswietlaczu tempetratura na kratkach wynosi 16 stopni C - a to za duzo chyba ........ na dworzy bylo podczas pomiaru okolo 19 stopni
A moze ktoś zna w moich okolicach ( Radom ) jakiegos dobrego i godnego polecenia fachmana od klimatyzacji ?
Pozdrawiam wszystkich
jeżeli nie ma wycieków, nie hałasuje a jedynym problemem jest słabe chłodzenie to raczej bym zaczął od uzupełnienia czynnika w układzie.
Odessać czynnik i zważyć go - powinno być 750g. Przy pustym układzie rozkręcić dławik i sprawdzić jak wygląda filtr. Jeżeli będzie cały w opiłkach, to kompresor do wymiany.
Obecnie jezdze na regerowanej 4 rok i jest ok placilem za to 500zeta bo nowa to pare razy wiecej wiec raczej doradzam regeneracje
Ups, odpowiedz na moj problem umiescilem w innym watku za co z góry przepraszam
powinno byc tu :
witajcie
dzis byłem z moja nieszczesna klima

)))
i wiecie co sie okazało : brak czynnika
a wszystko przez patafianów co nabijali mi klime z Groupona

))) polakomilem sie na niska cene i efekt był taki, że nabili mi nie 750g czynnika , czyli tyle co powinno byc w ukladzie , tylko 100 g .......... oczywiscie niemoglemwejsc na hale gdzie przeprowadzali naprawe ..... Nauczka na przyszłość : NIGDY nie ufajcie zbyt niskiej cenie za jakąkolwiek usługe .......
Poza tym wszystko hula jak na razie , sprezarka spreza , i ładnie chłodzi

(obecnie na ustawieniach LO i najnizszym biegu wiatraka klima daje 8 stopni czyli jak na tak leciwe autko chyba w normie

))))
pozdrawiam wszystkich i prosze o zamkniecie tematu

)))
aaaaaaa jeszcze tylko jedno pytanko : filtr kabinowy jak wymieniam wkladam strzałką do przodu auta czy strzałka do tyłu auta ? w/g strzałka na filtrze powinna wskazywac przód auta ale moge sie mylić

))))
Pozdrawiam wszystkich
Ma wskazywać parownik.