Pytajnik, czyli zielono mi ;) » Uszkodzona nakładka śruby anrykradzieżowej
Odpowiedz do tematu
 Uszkodzona nakładka śruby anrykradzieżowej
Zmienialam dzis koła i dokręcając uszkodziłam nakładkę śruby anrykradziezowej... za dużo chyba siły uzyłam :oops: albo sruby ch***we
w kazdym razie ja już tego koła nie odkręce ta nakładką bo ją zmasakrowałam, ale srube która nie jest mocno porzykręcona jeszcze ta nakładka rusza, tylko tej mocno dokręconej nie chce, spada, ratunku co teraz robic, czy są jakie są zakłady co mi na wzór tej starej dorobią drugą, bądz ktos kto takie koło odkręci? przeciez nie moge tak jeżdzic, złapię gumę to lawete trzeba będzie wzywac :/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli jest to produkt Audi, to możesz zamówić w ASO. Sprawdź czy jest na niej wybity jakis nr.

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podjedziesz na zakład gumiarski i ci to odkreca bez problemu:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poszukaj na alledrogo , albo spróbuj w Ksawerowie ul. Widzewska tam jest duży serwis opon i felg , mają też różne śruby zabezpieczające , więc wielce prawdopodobne ,że i nakładki będą mieli. W najgorszym wypadku , odkręcą Ci te , a kupisz i założysz nowe.

Ps. tu masz link do nich zadzwoń sobie . http://www.opony.net/

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
mam tych nakladek ze 2 kilo :mrgreen: zrob zdjecie to moze taka bede mial to Ci wysle

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
ufff... oponiarz mi tę srubę zdjął, no i pojechałam do sklepu gdzie te śruby kupiłam i mówię mu, ze dokręcałam pierwszą i się zaparłam mocniej, no i nakretka sie zmasakrowała i musiał mi oponiarz ściagac te śrubę, pooglądał te sruby, ten do nich klucz i zaczął się smiać :P i patrzy na mnie i pyta czy sama to popsulam, no mowie, mu słowo, ze tak, no bo tak się zaparłam dwoma rękami na tym kluczu, śmiał się wtedy i mówi, ze jestem pierwszą osobą, która to popsuła i mi dlatego wymieni, ale mam następny raz dokręcać delikatnie aż poczuję pierwszy opór i już ;)

no i wróciłam się do oponiarza z tymi nowymi srubami, zeby pokazał mi jak się dokręca delikatnie :wysmiewacz: i do jakiego oporu, no i już teraz wiem, dokręcilam u oponiarza wszystkie sama i nie popsułam ;)

Wystawiono 3 piw(a):
Pasiak, szynszylek, WOJTAS
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dobrze że nie miałaś większych kłopotów z tą śrubą. Ja miałam kiedyś problem, tylko że nie dało się odkręcić. Gumiarze łamali klucze przy odkręcaniu. Skończyło się na uszkodzeniu alumki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nabprawdę to się okazało, ze przykręca się to w sumie na pierwszy opór delikatnie, tylko tak, zeby się trzymała, nie tak jak inne śruby, no a potem przy odkręcaniu, zeby nogą nie brać, tylko rękami i plinować, zeby nakładka równo na śrubie siedziała i się nie omskła

...zobaczymy jak pierścienie centrujące na felgach zmienie i bedę ściagać i zakładać koła spowrotem ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.16.147.124 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa