Car Audio » [A4 B5] wymiana radia Concert
Odpowiedz do tematu
 [A4 B5] wymiana radia Concert
Witam. Jestem zielony w temacie Car Audio więc mam nadzieje że otrzymam profesjonalną odpowiedź ;) .
Zaoszczędziłem ostatnio trochę kasy i pomyślałem żeby ulepszyć swoje car audio, mam nagłośnienie Bose i naprawdę jestem z niego zadowolony aczkolwiek nadal mi mało. Na początku myślałem żeby włożyć coś takiego:
http://allegro.pl/tuba-ba...2855890461.html
a po jakimś czasie dokupić jeszcze jakieś dwa miłe głośniczki ale po rozmowie z moim kolegą który jako tako zna się w tym temacie zaproponował mi na początek zmianę samego radia i powiedział że po takiej zmianie głośniki będą grały o niebo lepiej i dopiero wtedy warto zainwestować w dodatkowe nagłośnienie. Aktualnie mam mniej więcej 500zł. Co wy o tym myślicie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A4 B5 wymiana radia Concert
maczoszym12 napisał/a:
Witam. Jestem zielony w temacie Car Audio więc mam nadzieje że otrzymam profesjonalną odpowiedź ;) .
Zaoszczędziłem ostatnio trochę kasy i pomyślałem żeby ulepszyć swoje car audio, mam nagłośnienie Bose i naprawdę jestem z niego zadowolony aczkolwiek nadal mi mało. Na początku myślałem żeby włożyć coś takiego:
http://allegro.pl/tuba-ba...2855890461.html
a po jakimś czasie dokupić jeszcze jakieś dwa miłe głośniczki ale po rozmowie z moim kolegą który jako tako zna się w tym temacie zaproponował mi na początek zmianę samego radia i powiedział że po takiej zmianie głośniki będą grały o niebo lepiej i dopiero wtedy warto zainwestować w dodatkowe nagłośnienie. Aktualnie mam mniej więcej 500zł. Co wy o tym myślicie?
za 500 zł to raczej mało co bedzie grało lepiej od Concerta, który "robiony" jest pod Bose.... zakładam,że kolega poinformował Cię,że poza radiem ,które ewentualnie zakupisz bedziesz potrzebował jeszcze adapter.... skoro masz Bose to rozumiem,że masz i tube w bagażniku?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie nie mam żadnej tuby w bagażniku, mam 10 głośników ale nie posiadam żadnej tuby

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A4 B5 wymiana radia Concert
Pasiak napisał/a:
... skoro masz Bose to rozumiem,że masz i tube w bagażniku?

Pasiak tu chodzi o sedana a nie Avanta. ;-)
Osobiście nie jestem zwolennikiem łupanki w aucie. Jeżeli jest ci za mało, to musiałbyś wszystko zdemontować i zamontować w to miejsce coś mocniejszego. Taka kombinacja jak Bose + coś dostawianego nie idzie w parze. Będziesz mieć jeden wielki hałas zamiast jakości. Odpuść sobie lub zdemontuj i sprzedaj Bose. To co zostanie ze sprzedaży dorzucisz do kwoty którą posiadasz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeśli trzeba by zdemontować Bose to sobie odpuszczam... Ale jeszcze jedno pytanko, jeśli bym włożył tą tube, to zmieniłaby się jakość dźwięku z głośników bose?

[ Dodano: Wto 11 Gru, 2012 22:47 ]
mógłby ktoś odpowiedzieć jeszcze na to jedno pytanie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dodatkowa tuba nie zmieni dźwięku w głośnikach Bose.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.118.29.219 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa