 |
Przesunięty przez: jimv8 Nie 26 Sty, 2014 12:24 |
[A4 1.9 TDI 110KM] Silnik muli |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 20:18 Re: Audi A4 1.9 TDI 110KM
|
|
|
| ciuby 33 napisał/a: | | co moge jeszcze więcej sprawdzić. |
Logi dynamiczne. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 20:20
|
|
|
a o co chodzi z tymi logami dynamicznymi? czyli co mam sprawdzić ? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 20:33
|
|
|
Podłączyć VAG-COMa do OBD i zapisać wartości mierzone odpowiednich bloków w trakcie próbnej jazdy. Inaczej nie da rady stwierdzić co się zepsuło. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 20:38
|
|
|
Było podłączone do VAG i stwierdzono że wszystko z parametrami jest ok tylko brak ciśnienia do turbiny |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 20:53
|
|
|
Skoro ktoś już to sprawdzał, to pewnie powiedział co jest uszkodzone? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
rtoip_2004


Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy Wiek: 45 Dołączył: 06 Cze 2010 Wszystkie posty: 137
     
Skąd: Hrubieszów
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 21:01
|
|
|
Jak brak błędów to najprawdopodobniej zapieka Ci się sztanga w turbinie, albo trywialniej -> podciśnienie ucieka |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 21:07
|
|
|
| rtoip_2004 napisał/a: | Jak brak błędów to najprawdopodobniej zapieka Ci się sztanga w turbinie, albo trywialniej -> podciśnienie ucieka |
Na wydruku wyszło tylko:
Prędkość silnika 2016.00 r/min
Specyfika MAP 1917.60 mbar
Aktualny MAP 867.00 mbar
Praca 40.24%
To było sprawdzane podczas jazdy auto na 3 biegu obroty 1500 i gaz do dechy tak wykazało jak napisałem wyżej |
|
|
|
|
|
 |
rtoip_2004


Model: 100 C4 Quattro
Silnik: AAH
Zasilanie: BP + LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 5 razy Wiek: 45 Dołączył: 06 Cze 2010 Wszystkie posty: 137
     
Skąd: Hrubieszów
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 21:27
|
|
|
| ciuby 33 napisał/a: | | Aktualny MAP 867.00 mbar |
Zdecydowanie za niskie ciśnienie w kolektorze. Szkoda, że nie masz kompletnych logów dynamicznych z całego bloku 011 bo taki wycinek nie jest w żaden sposób miarodajny. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 06 Kwi, 2013 21:35
|
|
|
A o jaki pomiar chodzi z tego bloku 011 ?
[ Dodano: Nie 07 Kwi, 2013 18:26 ]
Zdecydowanie za niskie ciśnienie w kolektorze. Szkoda, że nie masz kompletnych logów dynamicznych z całego bloku 011 bo taki wycinek nie jest w żaden sposób miarodajny.[/quote]
Mam pytanko jeżeli dzwigienka się podnosi i popewnym czasie opadnie i ściągne przewód nie czuć zasysania powietrza to padnięty jest N75 tak?? |
|
|
|
|
|
 |
mmmkozak
MK

Model: A4 B9
Silnik: 2.0 DETA
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: awant
Dołączył: 27 Paź 2010 Wszystkie posty: 50
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Kaniów
|
Wysłany: Nie 08 Gru, 2013 18:15
|
|
|
Witajcie. Tak, wtedy zawór N75 nie działa,lub się zacina. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
Audi a3 silnik 1,9tdi 110KM AHF tylk...
|
arnilex |
Elementy silnika |
0 |
Czw 19 Lip, 2012 20:59  arnilex |
 |
A4 B5 tdi 110KM jaki olej?
|
Mateo |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
15 |
Nie 02 Lis, 2014 18:41  Mateo |
 |
Planuje zakup A4 B5 110km proszę o pomoc
|
maciek_l |
Audi A4/S4 |
1 |
Sro 19 Cze, 2013 17:03  wbruti |
 |
Hamulec ręczny audi (a4 b5 1.9 110Km)...
|
malwajdt |
Układ hamulcowy |
3 |
Wto 09 Lip, 2013 04:56  Adi202 |
 |
potrzebny schemat rozrządu audi a3 20...
|
tomaszek2104 |
Turbodoładowanie |
2 |
Wto 02 Lis, 2010 19:27  tomaszek2104 |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |