s³yszeli¶cie o czym¶ takim jak pompa powietrza? cos co pompuje powietrze do kolektora wydechowego przy zimnym siniku ¿eby szybciej dogrzaæ katalizatory?
Czemu pytam, gdy odpalê silnik na zimnym to s³ychaæ dziwny odg³os po prawej stronie silnika i obroty s± podniesione do 1100-1200. gdy tylko stukanie ust±pi to obroty równie¿ opadaj± do normalnych warto¶ci 790-850
powiem ze ten odg³os brzmi jak padniêta szklanka zaworowa. Strasznie irytuj±ce
dodam ¿e Katalizatorów ju¿ nie ma,,,mo¿e da siê wy³±czyæ to CO¦ ??