| Adi202 napisał/a: |
| Wspólny plus |
racja
mnie też się udało to czemu Tobie by nie miało?
Ze swapem od a8 mogę sobie nie poradzić. Plan jest taki, ABZ słupek a reszta ABH , chyba że wałki w ABZ nie maja opcji podłączenia aparatów i pokrywy zaworów nie będą pasować od ABH /PT. A zamiast wymieniać wiązkę nie prościej ją przerobić?
| Krajan napisał/a: |
| zamiast wymieniać wiązkę nie prościej ją przerobić |
łatwiej wymienić. komputer 4,2 ma inaczej piny.
wiązke od A8 4,2 mam.
Od a8 wchodzi w grę tylko i wyłącznie słupek, chyba że ktoś w końcu mi powie jak tam z tymi walkami:-)
| Krajan napisał/a: |
| Od a8 wchodzi w grę tylko i wyłącznie słupek, chyba że ktoś w końcu mi powie jak tam z tymi walkami:-) |
wątpie by pasowało.
One po prostu albo mają albo ni mają tych podłączen i potrzebuję pewnej odpowiedzi.