 |
Zamknięty przez: jimv8 Sro 28 Sty, 2015 17:54 |
[100 c4 20 16v] błędy przepływomierza |
| Autor |
Wiadomość |
WASYL
Marwas


Model: C4
Silnik: 2.0 6A
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 51 Dołączył: 29 Mar 2012 Wszystkie posty: 11
     
Skąd: podlaskie
|
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 09:02 [100 c4 20 16v] błędy przepływomierza
|
|
|
witam audi 100 c4 20 16v 6a diagnoza waga błąd 514 czujnik zapłonu błąd sporadyczny , 520 przepływomierz / masomierz powietrza G70 G19 , 516 styk biegu jałowego F60 ,1257 zawór biegu jałowego N71 MAM TAKIE PYTANIE CZY DA SIĘ TEN PRZEPŁYWOMIERZ NAPRAWIĆ |
_________________ Marwas |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 09 Lut, 2013 11:32 Re: AUDI Z BŁEDAMI WTRYSKU
|
|
|
| WASYL napisał/a: | | MAM TAKIE PYTANIE CZY DA SIĘ TEN PRZEPŁYWOMIERZ NAPRAWIĆ |
To zależy co w nim jest uszkodzone. Błąd przepływomierza jak i pozostałego osprzętu nie musi zaraz oznaczać jego usterki. Podałeś za mało danych o błędach. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
WASYL
Marwas


Model: C4
Silnik: 2.0 6A
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 51 Dołączył: 29 Mar 2012 Wszystkie posty: 11
     
Skąd: podlaskie
|
Wysłany: Nie 10 Lut, 2013 03:01
|
|
|
514 Czujnik zapłonu-błąd sporadyczny usunięty. Zapłon był opóźniony i błąd usunięty. 516 USUNIĘTY. linka gazu była za mocno naciągnięta nie wł. i wył. styku i zginął błąd 1257 Zawór biegu jałowego. przepływomierz maso-mierz powietrza G70 G19 pojawia się po 2-3 godzinach jazdy. Najpierw odłączyłem kable od instalacji LPG stop K-jetronik.Niunia na benzynie odpaliła na tyk lecz ją zalewało układ paliwowo-powietrzny rozkalibrowany. kopciła raz na biało raz na czarno. Zabrałem się do regulacji oczywiście pod strachem pierwszy raz i myślę że mi się udało. Obroty stoją murem na 1000 obr. min. brak dymu. DZIŚ Pali jeździ i czekam czy rano zapali CZY NIE????????????. 1,5 roku walki z mechanikami i guzik musiałem się zabrać za to sam... Jaką instalację LPG najlepiej zamontować do AUDI 100 C4 2.0 16V Silnik 6a. ? |
_________________ Marwas |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 27 Lut, 2013 19:51
|
|
|
| WASYL napisał/a: | | Jaką instalację LPG najlepiej zamontować do AUDI 100 C4 2.0 16V Silnik 6a |
proste silniki do zagazowania, tutaj możesz sobie pozwolić na coś tańszego.
firm do wyboru |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |