Audi A3 1.8 APG na 1.8T
Witam.
Naszła mnie myśl o zmianie silnika na taki co miał by trochę więcej mocy. Pytanie me brzmi jakiego silnika szukać aby zmiana była jak najmniej kłopotliwa? Czy może ktoś mi to podać?
Drugie pytanie co DOKŁADNIE musiał bym kupić? Ja się nie znam na tym ale mój kuzyn ma pojęcie i by mi to zrobił lecz do niego chcę jechać z jakąś wiedzą
Pomożecie?
PS Może nawet ktoś z Was ma do sprzedania coś interesującego co się nada
Re: Audi A3 1.8 APG na 1.8T
| Audi202 napisał/a: |
Witam.
Naszła mnie myśl o zmianie silnika na taki co miał by trochę więcej mocy. Pytanie me brzmi jakiego silnika szukać aby zmiana była jak najmniej kłopotliwa? Czy może ktoś mi to podać?
Drugie pytanie co DOKŁADNIE musiał bym kupić? Ja się nie znam na tym ale mój kuzyn ma pojęcie i by mi to zrobił lecz do niego chcę jechać z jakąś wiedzą
Pomożecie?
PS Może nawet ktoś z Was ma do sprzedania coś interesującego co się nada |
najmniej problemów bedziesz miał z podmianka na 2,8, a jesli chcesz więcej mocy to 3,0 lub 2,7 bi-turbo, ale tu bedzie znacznie więcej zabawy.
2.8? W serii takie nie wychodziły więc zaskoczyłeś mnie. Myślałem że łatwiej na coś co w serii szło... Kurczę ale żeś mi klina zabił. Nie znam się ale teraz to już twierdzę że w ogóle się nie znam...
| Audi202 napisał/a: |
| 2.8? W serii takie nie wychodziły więc zaskoczyłeś mnie. Myślałem że łatwiej na coś co w serii szło... Kurczę ale żeś mi klina zabił. Nie znam się ale teraz to już twierdzę że w ogóle się nie znam... |
mój bład bo spojzałem na Twój profil a nie na nagłowek
w takim razie najprosciej bylo by zmienic na 1,8T 180km i zawirusować na 210... ale jeśli się bawić to ja zapodałbym cos znacznie mocniejszego, kwestia tylko funduszy
No właśnie coś mi kuzyn mówił że modyfikacja osiągnie kwotę tak dużą że opłaci się sprzedać tą którą mam i te pieniądze dopłacić i kupić 1.8t w serii i tyle. Też tak uważasz?
| Audi202 napisał/a: |
| No właśnie coś mi kuzyn mówił że modyfikacja osiągnie kwotę tak dużą że opłaci się sprzedać tą którą mam i te pieniądze dopłacić i kupić 1.8t w serii i tyle. Też tak uważasz? |
zawsze łatwiej jest kupic juz zrobioną, ale jest jszcze wyjscie zakupu za jakąś mała kwote anglika i przekładasz wtedy wszystko i masz dozywotni zapas części
Też jakieś wyjście

Kurczę myślałem że to przekładka silnika i tyle ale jak mi kuzyn zaczął wymieniać co by trzeba było kupić to faktycznie upoluję za pewien czas 1.8t