Witajcie
Zastanawia mnie coś co usłyszałem dzisiaj od osoby, której padł sterownik silnika.
Stwierdziła że mechanik kazał przywieść sterownik i samo podłączenie nic nie da trzeba go jeszcze zaprogramować.
Czy przypadkiem nie chce go nabić w butelkę i naciągnąć na koszty??????
Auto to Audi A6 2,6 ABC 95r.
Pozdrawiam.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Wyminana sterownika silnika 2,6 ABC
Re: Wyminana sterownika silnika 2,6 ABC
No tak. Wszystko zależy od modelu Audi w którym ten sterownik lata. jeżeli jest to Audi 100 naturalnie C4, to nic nie trzeba programować. W pozostałym modelach trzeba dokonać adaptacji - sparować z immobilizerem. To wszystko robi się w aucie.
pzdr
| Filip napisał/a: |
| Witajcie
Zastanawia mnie coś co usłyszałem dzisiaj od osoby, której padł sterownik silnika. Stwierdziła że mechanik kazał przywieść sterownik i samo podłączenie nic nie da trzeba go jeszcze zaprogramować. Czy przypadkiem nie chce go nabić w butelkę i naciągnąć na koszty?????? Auto to Audi A6 2,6 ABC 95r. Pozdrawiam. |
No tak. Wszystko zależy od modelu Audi w którym ten sterownik lata. jeżeli jest to Audi 100 naturalnie C4, to nic nie trzeba programować. W pozostałym modelach trzeba dokonać adaptacji - sparować z immobilizerem. To wszystko robi się w aucie.
pzdr
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych