Elementy silnika » [V8 ABH/PT] Czujnik G110 - konkrety
Odpowiedz do tematu
 [V8 ABH/PT] Czujnik G110 - konkrety
Czy w audi V8 był montowany czujnik temperatury płynu chłodniczego G110 czy nie, klimatronik cały czas wyrzuca mi taki błąd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli jest wyposażony w Klimatronik, to musi być też i czujnik temperatury zewnętrznej. Poszukaj przy lewym reflektorze.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czujnik temperatury zewnętrznej jest, nawet niedawno wymieniłem na nowy, ale problem jest tego typu, że wyrzuca mi błąd czujnika G110 czyli ECT temp sensor... a podobno w V8 nie było takowego montowanego w wersjach z USA i Kanady, moja to rodowita Niemka :P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moje niedopatrzenie. Czujnik temperatury zewnętrznej to G17. Jaki masz numer błędu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
06.1

Generalnie to potrzebuję tylko odpowiedzi czy G110 był montowany w V8 :P jeżeli nie to oznacza to, że klimatronik pochodzi z innego samochodu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
k0niu86 napisał/a:
06.1

Generalnie to potrzebuję tylko odpowiedzi czy G110 był montowany w V8 :P jeżeli nie to oznacza to, że klimatronik pochodzi z innego samochodu.

Nie był montowany. Przy odczycie VAGiem w Info o sterowniku powinien wyświetlić się właściwy nr ETKa - to będzie odpowiedź z jakiego modelu pochodzi.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
O widzisz i to jest konkret :)

Dziękuję i jak tylko pożyczę VAGa na chwilkę to dam znać z jakiego samochodu pochodzi panel :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
k0niu86 napisał/a:
jak tylko pożyczę VAGa na chwilkę to dam znać z jakiego samochodu pochodzi panel :)

Ma się rozumieć. :-)
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Całkiem wyleciało mi z głowy VAGowanie klimatronika...

Czy podłączenie czujnika do sterownika klimy poprawiłoby jego pracę? w C4 już chyba był taki czujnik, a jeżeli sterownik jest ten sam to i jest możliwość podłączenia tego czujnika :) pytanie tylko brzmi - jaki to czujnik? :) czy przykładowo czujnik z VW o numerze 068 906 391 byłby dobry? jest łatwy do zamontowania i to przemawia na jego korzyść:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Najpewniej jest zamontować z takiego samego z jakiego jest sterownik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No tak w sumie to to jest coś, ale w przypadku jeżeli moim sterownikiem jest sterownik od C4 muszę szukać czujnika który jest trudny do odnalezienia, a jeżeli by się okazało, że jest to najzwyklejszy czujnik rezystancyjny o charakterystyce takiej samej jak w innych samochodach to znalezienie byłoby łatwiejsze :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 3.142.43.216 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa