Stłuczka - potrzebna pomoc na szybkiego
Koledzy, Koleżanki - mój wujek miał przykre spotkanie z kierowcą Siódemki... Zostawił auto na parkingu o 8:55 a o 9:15 kierowca windą wjechał Mu w tyłek
Chciał zwiać ale całe szczęście widział to uczciwy człowiek i koniec końców uda się sprawę oprzeć o OC.
Potrzebuję dwie lampy i klapę kolor LZ5L. Miał by Ktoś żeby poratować? Proszę o szybką odpowiedź.
Audi A6 C5 Avant '03

Ostatnio zmieniony przez eleszet Pią 26 Wrz, 2014 22:36, w całości zmieniany 2 razy
Re: Stłóczka - potrzebna pomoc na szybkiego
[quote="Audi202"]Koledzy, Koleżanki - mój wujek miał przykre spotkanie z kierowcą Siódemki... Zostawił auto na parkingu o 8:55 a o 9:15 kierowca windą wjechał Mu w tyłek
Chciał zwiać ale całe szczęście widział to uczciwy człowiek i koniec końców uda się sprawę oprzeć o OC.
Potrzebuję dwie lampy i klapę kolor LZ5L. Miał by Ktoś żeby poratować? Proszę o szybką odpowiedź.
Audi A6 C5 Avant '03
lampy powinienem mieć... klape chyba też i to nawet w pl, ale chyba jest zielona.... nie pamietam juz dokladnie...
Dał byś radę to ustalić? A lampy masz też w PL?
raczej nie,ale dla pewności jutro dam Ci znać.
Dobra. Z GB ile paczka kosztuje/idzie? Ile za sztukę? Pytam gdyby jednak nie było to wujkowi przekażę.
| Audi202 napisał/a: |
| Dobra. Z GB ile paczka kosztuje/idzie? Ile za sztukę? Pytam gdyby jednak nie było to wujkowi przekażę. |
paczka idzie ok. tygodnia koszt ok 100 pln do 20 kg,
Ale nie masz tak czy siak? Miałeś czas sprawdzić?
lampy mam u siebie w warsztacie,więc raczej nie bedzie Ci się opłacało ich sprowadzać, klapa jest w PL
Ale zielona?
PS Niech o tym że mi się spieszyło świadczy mój błąd w tytule

Mam nadzieje że nie zobaczyłeś

bo polszczyzna pełną gębą