dostałem do sprawdzenia głośniki od znajomego, bo kupił, i teraz pytanie jak je podpiąć żeby zagrały??
widać że to są aktywne głośniki nokii, jest wiązka do nich, i teraz pytanie od czego są wszystkie przewody????
1:czerwony
2:zielony
3:brązowo czarny
4:biały
5:brązowy- chyba masa
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
głośniki nokia
Re: głośniki nokia
Brązowy jest zawsze masą. Czerwony zasilanie, biały sterownie, zielony i brązowo czarny to sygnał z tym, że brązowo czarny podłączasz do masy.
pzdr
| pawcio napisał/a: |
| dostałem do sprawdzenia głośniki od znajomego, bo kupił, i teraz pytanie jak je podpiąć żeby zagrały??
widać że to są aktywne głośniki nokii, jest wiązka do nich, i teraz pytanie od czego są wszystkie przewody???? 1:czerwony 2:zielony 3:brązowo czarny 4:biały 5:brązowy- chyba masa |
Brązowy jest zawsze masą. Czerwony zasilanie, biały sterownie, zielony i brązowo czarny to sygnał z tym, że brązowo czarny podłączasz do masy.
pzdr
wielkie dzięki, jutro postaram się je odpalić i przetestować
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych