Odpowiedz do tematu
Celująco.
Odpowiedz do tematu
Przeglądnąłem w między czasie rozpiskę Bose i B&O i wygląda na to, że nie mają wolnych kanałów dla AUX. Wyjątkiem jest wyposażenie na Japan. Sądzę, że z tym AV jest jakieś rozwiązanie, ale musisz sam to wypróbować.
Tego się obawiałem
OK, teraz tak: sygnał AV1 i AV2 podpina się do fabrycznego tunera TV. U mnie jak włączę TV, pobiera się lista kanałów, mam audio z TV, ale wizji nie mam. To podejrzewam, że tuner mam. I teraz muszę kupić adapter, i wpiąć się nim w odpowiednie piny w tunerze. Dobrze wyczytałem internety?
OK, teraz tak: sygnał AV1 i AV2 podpina się do fabrycznego tunera TV. U mnie jak włączę TV, pobiera się lista kanałów, mam audio z TV, ale wizji nie mam. To podejrzewam, że tuner mam. I teraz muszę kupić adapter, i wpiąć się nim w odpowiednie piny w tunerze. Dobrze wyczytałem internety?
| Dworek napisał/a: |
| Dobrze wyczytałem internety? |
Celująco.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych