Pozostałe tematy » akumulator Audi A6 C6 3,0 TDI
Odpowiedz do tematu
 akumulator Audi A6 C6 3,0 TDI
Witam jak w temacie muszę kupić akumulator do mojego maleństwa, ale nie wiem jaki. Na aku. nie ma żadnych oznaczeń odnośnie jego pojemności oraz prądu rozruchowego. Jaki akumulator kupić i o jakich parametrach. Dziękuję za odpowiedz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a ja bym sprawdził obecne kodowanie swojego aku, i wtedy bedziesz wiedzial jaki masz :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Naczelniczku a jak mam sprawdzić kodowanie na akumulatorze? Druga sprawa jest taka, że chciałbym kupić aku jaki zaleca producent a nie jaki mam włożony chociaż wydaje mi się że jest tam oryginalny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
WOJTAS napisał/a:
Naczelniczku a jak mam sprawdzić kodowanie na akumulatorze? Druga sprawa jest taka, że chciałbym kupić aku jaki zaleca producent a nie jaki mam włożony chociaż wydaje mi się że jest tam oryginalny.
powinieneś zobaczyc aktualne kodowanie w adresie 61, tak czy siak przy wymianie bedziesz musiał sam zakodowac aku, bo jak sam napisałes nie wiesz jaki dokładnie jest...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No tak ale w dalszym Ciągu nie otrzymałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Jaki akumulator powinien siedzieć w moje A6 C6 3,0 TDI Quattro. Bo zanim dojdę do kodowania to będę musiał mieć nowy :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
u mnie wszyscy polecają do tego modelu 95 mAh /800 rozruchu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko zależy od wyposażenia. Pojemność akku masz zaznaczoną na wlepce z wyposażeniem (bagażnik)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A tak na dobrą sprawę to jaki budżet posiadasz na ten cel,na zakup akumlatora? Bo wtedy też łatwiej będzie cokolwiek doradzić w tej kwestii.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa