Panowie, możecie mi potwierdzić. Zrobiłem fotkę wycieku oleju i wychodzi mi na zaślepkę wałka rozrządu, dobrze myślę ?
Wszędzie piszą aby wybić ją śrubokrętem u mnie jednak jeśli chciałbym to zrobić od góry są jeszcze dwie śrubki, tak jakby wystawał wałek i pod spodem jest dopiero zaślepka.
Silnik BDV.
Możecie mi podpowiedzieć, jak to najlepiej zrobić ?
Dzięki
Kolego nie ma nic na skróty. Nie usuniesz usterki połowicznie niestety najlepiej będzie abyś odkręcił osłonę przemył wszystko ładnie bęzynką i złożył na nowej uszczelce lub idąc z duchem czasu na masie uszczelniającej i wtedy będzie cacy
To nie dobrze, nie dawno wymieniałem uszczelki ( dekiel + gniazda świec ) i nie chciałbym tego ruszać, bo tam mam już sucho... No ale jak nie ma innego wyjścia, będzie trzeba rozkręcić to jeszcze raz, ehh
[ Dodano: Sro 11 Mar, 2015 20:28 ]
| Juzio 1986 napisał/a: |
| abyś odkręcił osłonę |
A jeszcze jedno, możesz mi powiedzieć jaką osłonę masz na myśli ?