Siemanko co prawda auta jeszcze nie diagnoZowalem kompem zrobie to najwcZesniej dopiero jutro

mianowicie mam taki problem ze auto pali na zimnym na dotyk po nagrzaniu czy klepaniu z 20 min np gasze i odp od strzala a jesli poczekam z 10 min i chce odp zero reakci jak by paliwa nie dostawal odkrecajac rurke oboietnie od ktorego wtrysku paliwo nie leci krecac motorem moze byc to czujnik walu

czujnik teperatury odpinalem i nie ma poprawy czy moze pompa vp44 ta slyna juz w 2.5 tdi ale i ona byla regenerowana 15 tys km temu auto ma kopa pali na zimnym od strzala nie kpoci jak sie gazuje chodzi rowno

sam juz zgupialem jesli to bedzie pompa to chyba zmieni wlasciciela
Na początku zainteresuj się wartością czujnika temperatury. Przy próbie odpalenia spróbuj odłaczyć czujnik.