Pytajnik, czyli zielono mi ;) » [A8 D2 4,2] Brak mocy i palace sie kontrolki
Odpowiedz do tematu
 [A8 D2 4,2] Brak mocy i palace sie kontrolki
mianowicie po uruchomieniu samochodu zapala mi się kontrolka od alternatora po przełączeniu na drive auto szarpie i po przejechaniu 2 metrów zapalają się kontrolki ABS i ESP na przemian z niesprawnym układem hamulcowym teraz nie wiem co robić i gdzie tkwi przyczyna

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: brak mocy i palace sie katrolki
Rokutek30 napisał/a:
mianowicie po uruchomieniu samochodu zapala mi się kontrolka od alternatora po przełączeniu na drive auto szarpie i po przejechaniu 2 metrów zapalają się kontrolki ABS i ESP na przemian z niesprawnym układem hamulcowym teraz nie wiem co robić i gdzie tkwi przyczyna

Przede wszystkim sprawdzić czy są błędy w układzie napędu czyli silnik, skrzynia i ABS oraz zmierzyć napięcie na akumulatorze. Prawdopodobnie jest za niskie ładowanie i sterowniki pracują w trybie awaryjnym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
wczoraj podpiłem kompa i wyszło ze ładowanie akumulatora wynosiło 16,21. wyjąłem regulator napięcia i włożyłem drugi i nie ma już błędów w silniku skrzyni i abs natomiast nie ma tez ładowania wiec chyba jest winny regulator albo alternator

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rokutek30 napisał/a:
wczoraj podpiłem kompa i wyszło ze ładowanie akumulatora wynosiło 16,21. wyjąłem regulator napięcia i włożyłem drugi i nie ma już błędów w silniku skrzyni i abs natomiast nie ma tez ładowania wiec chyba jest winny regulator albo alternator

Jeżeli odpalasz silnik bez pomocy kabli i drugiego akumulatora, to akumulator nie będzie winny. Sprawdź alternator.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa