Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A8 D2 4,2] Brak mocy i palace sie kontrolki
Re: brak mocy i palace sie katrolki
Przede wszystkim sprawdzić czy są błędy w układzie napędu czyli silnik, skrzynia i ABS oraz zmierzyć napięcie na akumulatorze. Prawdopodobnie jest za niskie ładowanie i sterowniki pracują w trybie awaryjnym.
Jeżeli odpalasz silnik bez pomocy kabli i drugiego akumulatora, to akumulator nie będzie winny. Sprawdź alternator.
mianowicie po uruchomieniu samochodu zapala mi się kontrolka od alternatora po przełączeniu na drive auto szarpie i po przejechaniu 2 metrów zapalają się kontrolki ABS i ESP na przemian z niesprawnym układem hamulcowym teraz nie wiem co robić i gdzie tkwi przyczyna
| Rokutek30 napisał/a: |
| mianowicie po uruchomieniu samochodu zapala mi się kontrolka od alternatora po przełączeniu na drive auto szarpie i po przejechaniu 2 metrów zapalają się kontrolki ABS i ESP na przemian z niesprawnym układem hamulcowym teraz nie wiem co robić i gdzie tkwi przyczyna |
Przede wszystkim sprawdzić czy są błędy w układzie napędu czyli silnik, skrzynia i ABS oraz zmierzyć napięcie na akumulatorze. Prawdopodobnie jest za niskie ładowanie i sterowniki pracują w trybie awaryjnym.
wczoraj podpiłem kompa i wyszło ze ładowanie akumulatora wynosiło 16,21. wyjąłem regulator napięcia i włożyłem drugi i nie ma już błędów w silniku skrzyni i abs natomiast nie ma tez ładowania wiec chyba jest winny regulator albo alternator
| Rokutek30 napisał/a: |
| wczoraj podpiłem kompa i wyszło ze ładowanie akumulatora wynosiło 16,21. wyjąłem regulator napięcia i włożyłem drugi i nie ma już błędów w silniku skrzyni i abs natomiast nie ma tez ładowania wiec chyba jest winny regulator albo alternator |
Jeżeli odpalasz silnik bez pomocy kabli i drugiego akumulatora, to akumulator nie będzie winny. Sprawdź alternator.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych