Temida radzi » Nowy taryfikator mandatów od 4 stycznia 2016.
Odpowiedz do tematu
 Nowy taryfikator mandatów od 4 stycznia 2016.
Nowy taryfikator mandatów od 4 stycznia 2016. Porównanie że starym.

Nowy taryfikator mandatów od 4 stycznia 2016. Porównanie że starym. www.Anuluj-Mandat.pl

Posted by Anuluj Mandat on 1 stycznia 2016


Warto wiedzieć też, że od dziś od 1 stycznia 2016 r. straże miejskie i gminne tracą uprawnienia do dokonywania pomiarów urządzeniami przenośnymi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Grubo :) Ale w sumie popieram. Tyle że chciał bym aby było to egzekwowane z głową a nie na zasadzie litera prawa i koniec. Bo faktycznie tych co ryzykują życiem lub zdrowiem innych nie brak i powinno się takie coś tępić. Chciał bym jeszcze mandatów % od zarobków a bezrobotnym obecny taryfikator. Bo jednak jak ktoś zarabia kilkadziesiąt tysi w miesiąc to tylko prosi Policję żeby szybko pisała i nara.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nieustąpienie pierwszeństwa rozumiem, rozumiem też karanie za przewożenie dzieci bez fotelika choć jest to udowodnione, że nie wszystkie foteliki są coś warte, ale nadal nie mogę pojąć dlaczego ktoś mnie zmusza do zapięcia pasów. Tłumaczenie typu obawa o moje zdrowie jakoś do mnie nie dociera. Jakoś osobami z depresją i lękami samobójczymi się w tym kraju nie przejmują.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To fakt. Lecz jeśli jedziemy w kilka osób to możemy zabić kogoś samym sobą jak nie zapniemy pasów. Ale fakt faktem to każdy powinien decydować sam. Chce ryzykować jego sprawa. Każdy też decyduje z kim jedzie. Jeśli nie zapina pasów pasażer to wypad z wozu lub to akceptuję. Więc nie powinno się przymuszać bo to nie stanowi zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
eleszet napisał/a:
To fakt. Lecz jeśli jedziemy w kilka osób to możemy zabić kogoś samym sobą jak nie zapniemy pasów. Ale fakt faktem to każdy powinien decydować sam. Chce ryzykować jego sprawa. Każdy też decyduje z kim jedzie. Jeśli nie zapina pasów pasażer to wypad z wozu lub to akceptuję. Więc nie powinno się przymuszać bo to nie stanowi zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego.
uważam,że kazdy ma prawo do samodzielnej decyzji, choć ja z ochotą zapinam i jeśli ktoś u mnie nie zapnie to nie jedzie! Miałem kiedyś wypadek i z powodu braku pasów blizny na głowie mam do dziś, natomiast wójkowi brak pasów uratował życie... nie ma na to reguły, jeśli ma się coś stac to w drewnianym kościele dostaniesz cegłą w głowę ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pod poniższym linkiem szczegóły

:arrow: http://anuluj-mandat.pl/b...iazujacy-w-2016


oraz u nas na stronie:


Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Temida radzi 

[ IP: 3.12.107.29 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa