Mam w swojej A4 B5 1995r jakiś dziwny hak, tabliczki znamionowej nie zlokalizowałem, może wiecie co to jest i jak to przerobić żeby można było jeździć z przyczepą...
Moje auto zostało sprowadzone z Włoch przez poprzedniego właściciela, w papierach nie mam nic na temat haka...
