Witam mam problem jak w temacie. Woda zbiera się praktycznie na samym środku i cieknie od strony pedału gazu(bardziej tunel śr te rejony) czyli wewnętrznej, sprawdzałem nagrzewnice macałem wszędzie i nic(brak ubytków płynu). Odpływy podszybia też są czyste nic wody nie stoi, liści nie ma.
Mam wrażenie, że woda zbiera się pod wykładziną gdzieś, ale to nie możliwe bo na zewnątrz sucho od spodu nie mam dziur, czy jest możliwe że to leje z klimy i daje do kierowcy a nie pasażera bo z tego co wiem tam jest odpływ?
Poza tym ostatnio jeździłem na klimie i miałem wrażenie że jest bardziej ulane niż bez i jakoś plamy pod autem chyba nie było;/. Może przy wymianie nagrzewnicy coś obruszyłem bo wcześniej tego nie było.
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
[A6 c5 2.8] Mokry dywanik kierowcy
a to jest napewno płyn chlodniczy nie hamulcowy czasem? bo tam jest pompka sprzęgła jeszcze przy pedale i jak ona sie psuje to leje tam płynem po dywaniku kierowcy
trzeba okreslic najpierw co tam sie leje, piszesz woda - a w obiegu chłodzenia jest płyn chłodniczy przeciez nie woda, wez to palcem i sprobuj na jezyk, bedzie wiadomo po smaku czy to woda, czy płyn chłodniczy czy hamulcowy, wtedy mozna myslec dalej co sie stało
trzeba okreslic najpierw co tam sie leje, piszesz woda - a w obiegu chłodzenia jest płyn chłodniczy przeciez nie woda, wez to palcem i sprobuj na jezyk, bedzie wiadomo po smaku czy to woda, czy płyn chłodniczy czy hamulcowy, wtedy mozna myslec dalej co sie stało
Z tym językiem bym nie ryzykował.
A nuż wyjdzie to płyn hamulcowy.
ja juz próbalam inaczej smakuje niż plyn chlodniczy taki kwasno-słodki jest i w jezyk szczypie troche tylko palec obliznać to, nic sie nie stanie
próbowalam olej, płyn wspomagania, chlodniczy, do spryskiwaczy itp. kazdy inaczej smakuje - tak, ze od razu wiadomo jaki wyciek co leci, ale nie to ze jestem smakoszem takich trunkow hahaha
próbowalam olej, płyn wspomagania, chlodniczy, do spryskiwaczy itp. kazdy inaczej smakuje - tak, ze od razu wiadomo jaki wyciek co leci, ale nie to ze jestem smakoszem takich trunkow hahaha
Płyn hamulcowy jest higroskopijny i bardzo trującym środkiem.
Tylko to leci typowo z tunelu środkowego żadnego płynu nie ubywa ale zobaczę, śmierdzi typową stechlizna wody. Na tyle czasu na pewno bym zauważył ubytek. Wkladalem papier czy złapie kolor ale nic. Póki co ciężko mi rozebrać cokolwiek, po operacji jestem . Po zaprzestaniu używania klimy wydaje mi się że schnie, poczekam jeszcze trochę to się dowiem
[ Dodano: Pon 30 Maj, 2016 16:22 ]
I co nie ma nikt pomysłu dzisiaj rozebralem podłogę nic nie widać, sprawdzałem nagrzewnice też sucha, to musi być skraplanie jakieś bo woda tam nie stoi tylko jest wilgotne, wysuszyłem zobaczymy co dalej. Dziwi mnie to, że Klime na full nastawilem z 15min że rurki mokre były a pod autem nawet kropli. Żeby odpływ rozebrac wykładzinę i fotel trzeba wyciągać? Przy odplywie papier wkladalem w sumie wszędzie gdzie się da i sucho:/(od wewnątrz ) Brak pomysłów mam już, za tunelem środkowym jest to ustrojstwo od klimy może z tamtad cieknie?
[ Dodano: Pon 30 Maj, 2016 18:02 ]
A więc sprawa się trochę skomplikowała ponieważ w miejscu, którym jest "mokro" oderwałem kawałek gąbki i okazało się że jest sucha a mimo to robi ślady
. Prawdopodobnie przy wymianie nagrzewnicy płyn rozlał się na podłogę, woda sama w sobie wyschła ale tłuste zostało i wydaje mi się że tu jest problem
. Już nie wiem co myśleć
[ Dodano: Pon 30 Maj, 2016 16:22 ]
I co nie ma nikt pomysłu dzisiaj rozebralem podłogę nic nie widać, sprawdzałem nagrzewnice też sucha, to musi być skraplanie jakieś bo woda tam nie stoi tylko jest wilgotne, wysuszyłem zobaczymy co dalej. Dziwi mnie to, że Klime na full nastawilem z 15min że rurki mokre były a pod autem nawet kropli. Żeby odpływ rozebrac wykładzinę i fotel trzeba wyciągać? Przy odplywie papier wkladalem w sumie wszędzie gdzie się da i sucho:/(od wewnątrz ) Brak pomysłów mam już, za tunelem środkowym jest to ustrojstwo od klimy może z tamtad cieknie?
[ Dodano: Pon 30 Maj, 2016 18:02 ]
A więc sprawa się trochę skomplikowała ponieważ w miejscu, którym jest "mokro" oderwałem kawałek gąbki i okazało się że jest sucha a mimo to robi ślady
. Prawdopodobnie przy wymianie nagrzewnicy płyn rozlał się na podłogę, woda sama w sobie wyschła ale tłuste zostało i wydaje mi się że tu jest problem
. Już nie wiem co myśleć
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych