GPS i GSM » Nawigacja, wybór, oprogramowanie
Odpowiedz do tematu
 Nawigacja, wybór, oprogramowanie
Witam . Która navi jest waszym zdaniem najlepsza . Używam PPC MDA testowałem iGO , TomTom`a , Automapę jestem na etapie MapaMap`y. Moim zdaniem najlepszy jest TomTom , a co Wy sądzicie , jakie macie "doświadczenia w tej kwestii ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jechałem do Adiego korzystajac z MapaMap a w drodze powrotnej już z Automapy :mrgreen: i jechało sie znacznie lepiej, prowadzila juz inna droga i co najwazniejsze informowała mnie o zakręcie stosownie wczesniej ,a nie w ostatniej chwili dlatego uważam,że Auto mapa jest zdecydowanie lepsza ;-)

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli chodzi o teren Polski, to Auto Mapa. Europa natomiast lepsza jest jako Tom Tom.
W obsłudze Tom Tom bije wszystkie konkurencje- gdyby nie mniejsze pokrycie mapy Polski, to byłaby to najlepsza aplikacja GPS.
pzdr

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak jak Adi i Pasiak mówią - na Polske tylko Auto Mapa, aktualizujesz sobie tylko potem fotoradary, punkty itp. na bierząco. Automape mozna dograc do większości nawigacji, zamiast innego oprogramowania, które mają... tylko kiedy wgrasz sam, to i potem aktualizacji dokonujesz sam, bo nie będa sie robić automatycznie

ps.
a fajna jest wersja Automapy nie z damskim głosem, ale z głosem Hołowczyca
;)

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
W nawigacji mam MapaMap. Jak bym miał wybór to tylko AutoMapa i głos pani Marzenki. Najfajniejszy głos w nawigacjach. ;) .
Mam AutoMape 5.3 i naprawdę sobie chwalę ją co do planowania trasy "w domu".

Chociaż w drodzę powrotnej bardzo skuteczna w nawigacji okazała się moja luba. Wbrew stereotypowi, że kobiety nie potrafią czytać mapy. Nie musieliśmy ani razu zawracać ;) .

Wystawiono 1 piw(a):
roger110
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeździłem na Navigonie - polecam jedynie na EU zachodnią.

Automapa mnie irytuje i nie byłem zbytnio zadowolony.

Testowałem Garmina - gubi sygnał na tym samym sprzęcie co inne (HTC Univeras + GPS BT)

Pół EU i 3/4 GB i IE zjeździłem na TT 6.0 jeszcze ze starymi mapami. To jest mój wybór. Co prawda miałem na tyle pecha iż zarówno w GB jak i IE trafiłem na autostrady otwarte nie dalej niż 6 miesięcy wstecz i ich nie było na mapach ale na czuja wjechałem na "starsze".

Dzisiaj jeżdżę na TT7.48 i nie zamienię tgo oprogramowania na inne.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 52.14.225.95 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa