GPS i GSM » Telefon GSM i sterownik KLIMATYZACJI
Odpowiedz do tematu
 Telefon GSM i sterownik KLIMATYZACJI
WITAM
Mam pytanie koledzy w mojej TT sparowałem telefon wszystko jest ok ładnie dzwoni jest tylko jeden problem nie słychać mnie tak jak by był wyłączony mikrofon.
Nie mam pojęcia jak to sprawdzić od czego zacząć?

Natomiast 2 problem mam ze sterownikiem klimatyzacji po ustawieniu temp np. 22C i wciśnięciu przycisku AUTO żeby sterownik sam sterował klapkami i nawiewem po kilku minutach gaśnie kontrolka przy przycisku AUTO i przechodzi w tryb manualny co to może być za przyczyna że on się cały czas wyłącza ???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Konieczna jest diagnoza. Bez tego będzie trudno stwierdzić co jest przyczyna usterek. Przy klimatyzacji możliwe jest zbyt mała ilośc czynnika chłodniczego, ale tak czy inaczej diagnoza jest obowiązkowa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdziłem czynnika bylo mało po przeprowadzeniu serwisu klimy i dobiciu czynnika nadal wyłącza się trybu AUTO
Po podłączeniu kompa nie ma błędów mechanik stawia na panel sterujący
Moze ktoś podrzucić co jeszcze można sprawdzić albo co to może być, może ktoś miał taki problem???

[ Dodano: Pią 25 Lis, 2016 09:42 ]
Problem z telefonem tez nadal jest mianowicie łączy się telefon mogę odebrać połączenie ale mnie nie słychać moze to cos w opcjach trzeba włączyć bo na kompie tez nie ma błędów

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poproś mechanika aby sprawdził też błedy w samym telefonie. przy odczycie wyjdzie czy podłaczony jest mikrofon czy go brak.
Odnośnie klimy trzeba sprawdzić wartości mierzone kompresora i porównać z klawiszem AUTO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Koniec kłopotów z klimatyzacją zmieniłem panel sterujący i jest ok
Pozostał problem z telefonem
Telefon sparowany z radiem łączy się odbieram połączenie i nie słychać mnie tak jak by był wyłączony mikrofon jak ktoś wie co z tym zrobić prosze o pomoc na kompie nie ma błędów 😢

Postaw piwo autorowi tego posta
 
7TT7 napisał/a:

Telefon sparowany z radiem łączy się odbieram połączenie i nie słychać mnie tak jak by był wyłączony mikrofon jak ktoś wie co z tym zrobić prosze o pomoc na kompie nie ma błędów 😢

Nie z radiem, tylko z modułem bluetooth. Sprawdź mikrofon lub ewentualnie go wymień.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Orientujesz sie moze w którym miejscu on się znajduje w TT-ce kolego nie wiem od czego zacząć?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest zamontowany w obudowie oświetlenia wewnętrznego.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 18.118.101.225 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa