1) czy podczas jazdy na skrzyni automatycznej moge zmienic z biegu "D" na bieg "S" ? Czy to tylko na postoju sie zmienia?
2) Jak ustawic date w audi z 2003 roku? dokladnie date i godzine bo w mojej jestem o jeden dzien i jedna godzine do tylu.
Dzieki za odpowiedz i zycze Wam milej niedzieli