Klimatyzacja » Audi A8 D2 wieje na nogi kierowcy ciepłym
Odpowiedz do tematu
 Audi A8 D2 wieje na nogi kierowcy ciepłym
Gdzie znajdują się czujniki temperatury. Dziś w trasie zaczeło mi wiać na nogi ciepłym, od pasażera też, sprawdziłem na vagu w grupie 14 mam temp
-40 +7 +40 + 40

Gdzie obstawiam ze druga temp to zewnetrzna(taka sama jak na zegarach) a martwi mnie ta pierwsza temperatura i obstawiam padnięty czujnik, tylko nie wiem który to.

Dodatkowo brak błedów na vagu poza silniczkiem v68 ale ten silniczek jest od strony pasazera.
Generalnie cały czas jest gorąco, ustawię na 18 oC to z kratek leci letnie powietrze, wcześniej ustawiałem 21oC i było tak przyjemnie chłodno.
Najlepsze że jeśli ustawię na LO to leci zimne powietrze z klimy, i nie wiem co jest

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W pierwszej kolejności zrób porządek z silnikiem. V68 odpowiedzialny jest za regulację temperatury.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A możesz mi powiedzieć gdzie sprawdzić temperatury jakie podają czujniki temperatury? W których blokach pomiarowych, który czujnik

[ Dodano: Wto 15 Kwi, 2014 15:52 ]
To nie raczej nie bedzie klapa v68, z górnych nawiewów wieje zimnym a z tych na nogach ciepłe dosc. Nie ważne jaka temp ustawiona na klimie, zwiększa się tylko siła nadmuchu im większa temperatura.

Podejrzewam czujnik temp przy nogach, nie wiem czy na pewno te -40 to jego wskazanie, jeśli tak to by wyjaśniało.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W tej klimie masz tylko 3 czujniki temperatury Jeden na lewą stronę, drugi na prawą stronę i czujnik temperatury zasysanego powietrza.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak już to znalazłem znajdują sie po prawej i lewej strony nog przednich osób, a zasysanego powietrza w górnej częsci nagrzewnicy od strony pasazera.
Dokładnie g151 g263 g150

Masz może jakie wartości powinny mieć w danej temp? I które pole i grupa pomiarowa który pokazuje?

Obstawiam ze jest tu problem. albo slabe połaczenie elektryczne, bo przy zwarciu do masy wyczytałem ze pokazuje -70 a ja mam -40. Jak podejrzewam to ta grupa odpowiada własnie za te temperatury

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czujniki musisz zmierzyć Ohmomierzem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oba czujniki sprawne pokazuja dobra wartość. Nie podoba mi się ten w podszybiu, od temp pobieranego powietrza, dzis mi pokazywał 18 kohm

Na podszybiu działa, sprawdza temp na zegary. Został mi do sprawdzenia czujnik w zderzaku, a ostatnio zderzak sciagałem i go dośc przyciąłem przy zakładaniu. Zobaczymy

[ Dodano: Czw 17 Kwi, 2014 17:46 ]
Dla potomnych

Grupa 14

pole 1 | pole 2 | pole 3 | pole 4
temp w zderzaku | temp w podszybiu | nogi kierowcy | nogi pasazera

Uszkodzony miałem przewód od czujnika w zderzaku. Doszedłem dzieki tej tabelce, przy odpietym wskazuje -40

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Klimatyzacja 

[ IP: 3.144.25.74 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa