Witam. Wymienialismy silnik i teraz nie pamietam jak prawidlowo maja isc te rurki ktore lacza sie z wezykami ktore wychodza ze zbiorniczka.
Nie widze zadnego zaczepu ani przy zderzaku, ani przy chlodnicy. Chce je prawidlowo umiejscowic. Czy ma ktos jakis schemat lub zdjecie? Dzieki