Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Już w PW koledze napisałem o tym właśnie.
Witam wszystkich zmagałem się z tym prawie miesiąc ale już sobie poradziłem
chciał bym tylko sprostować że bez czujnika położenia wałka rozrządu autko musi odpalić !!!
ja wymieniałem ich już 5 i każdy był dobry a ja myślałem że nie
uszkodzenie dzięki któremu samochód nie odpalał to wałek rozrządu - składa się on z dwóch
części - jest z nich łączony i jedna z nich się ukręciła obróciła - nic nie było widać ale jednak -
udało to się po przez przestawienie rozrządu o kilka ząbków ,
teraz jadę kupić wałek i fura będzie grajeć
chciał bym tylko sprostować że bez czujnika położenia wałka rozrządu autko musi odpalić !!!
ja wymieniałem ich już 5 i każdy był dobry a ja myślałem że nie
uszkodzenie dzięki któremu samochód nie odpalał to wałek rozrządu - składa się on z dwóch
części - jest z nich łączony i jedna z nich się ukręciła obróciła - nic nie było widać ale jednak -
udało to się po przez przestawienie rozrządu o kilka ząbków ,
teraz jadę kupić wałek i fura będzie grajeć
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych