GPS i GSM » Nawigacja nie działa (audi a6 2003)
Odpowiedz do tematu
 Nawigacja nie działa (audi a6 2003)
Witam

Mam Audi A6 C5 z 2003 roku z nawigacją audi navigation plus. Problem tkwi w tym, że laser nie czyta płyty. Poprzedni właściciel miał pirackie mapy na płycie ale ich nie używał. Próbowałem ją odpalić ale system jej nie widzi, a do tego bym problem z jej wyjęciem. Pożyczyłem płytę, która działała w innym audi ale też nie idzie. W czym może być problem?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Nawigacja nie działa (audi a6 2003)
kubabmx96 napisał/a:
Witam

Mam Audi A6 C5 z 2003 roku z nawigacją audi navigation plus. Problem tkwi w tym, że laser nie czyta płyty. Poprzedni właściciel miał pirackie mapy na płycie ale ich nie używał. Próbowałem ją odpalić ale system jej nie widzi, a do tego bym problem z jej wyjęciem. Pożyczyłem płytę, która działała w innym audi ale też nie idzie. W czym może być problem?

Skąd wiesz, że to była piracka płyta? Wypalana CD może być tzw kopią bezpieczeństwa. :mrgreen: Aby upewnić się co do sprawności CD ROMu musiałbyś wrzucić oryginalną płytę CD z mapą DX pod warunkiem, że posiadasz "DX" a nie "non DX". Jeżeli navi jest DX i próba z oryginalną płytą nie wypali, to w 90% winny będzie czytnik laserowy.
P.S.
Zapraszam do działu przywitań.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Znaczy chodziło mi o to, że jest to kopia, a oryginalnej nie wkładałem bo nie mam.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubabmx96 napisał/a:
Znaczy chodziło mi o to, że jest to kopia, a oryginalnej nie wkładałem bo nie mam.

Więc w tym przypadku nie możesz mieć pewności czy to wina sprzętu czy kopii. Aby upewnić sie co do usterki musisz mieć oryginalną płytę, lub bardzo dobrze skopiowaną.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Postaram się coś zrobić. Na razie dzięki za info :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Słuchaj bo mądrze gada, dzięki NIEMU u mnie chodzi wszystko bezproblemowo, nawet męski głos mi nie przeszkadza :-D

P.S. pozdrów dziadka :-D

[ Dodano: Wto 24 Sty, 2012 22:37 ]
Jeszcze raz dzieki ADI ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kupiłem dziś płytę czyszczącą, wsadziłem i dało tylko tyle, że po jakimś czasie po wsadzeniu płyty wyświetla, że nie może jej przeczytać, a nie, że nie ma. Płytki to były kopie o których pisałem wyżej, oryginalnej nie mam skąd wziąć. Jak wrócę do domu to spróbuje zrobić swoją kopię i wtedy spróbować.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubabmx96 napisał/a:
Kupiłem dziś płytę czyszczącą, wsadziłem i dało tylko tyle, że po jakimś czasie po wsadzeniu płyty wyświetla, że nie może jej przeczytać, a nie, że nie ma. Płytki to były kopie o których pisałem wyżej, oryginalnej nie mam skąd wziąć. Jak wrócę do domu to spróbuje zrobić swoją kopię i wtedy spróbować.

Do zrobienia "kopii bezpieczeństwa" służy CloneCD. Palenie z prędkością x1 oraz nośniki Sony, ale jeżeli nie posiadasz Oryginalnej, to tego typu KOPIA jest PRZESTĘPSTWEM, PIRACTWEM, ZARAZĄ.......... i wszystkim co najgorsze. Fuuuuj Piractwu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wiem, że to piractwo ale płacić 100 czy nawet więcej za oryginałke to przesada.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubabmx96 napisał/a:
Wiem, że to piractwo ale płacić 100 czy nawet więcej za oryginałke to przesada.

149 .... Euro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zapewne w serwisie Audi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oczywiście. :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Może troche nie na temat, ale babcia ma merca A klase i padł ostatnio przełącznik od kierunków i 350zł kosztuje zamiennik... a nowy?? :mrgreen: 800....

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubabmx96 napisał/a:
Może troche nie na temat, ale babcia ma merca A klase i padł ostatnio przełącznik od kierunków i 350zł kosztuje zamiennik... a nowy?? :mrgreen: 800....

Pewnie, że nie na temat. Ile lat ma ten Mercedes?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wydaje mi się, że 1999

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 18.222.80.236 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa