GPS i GSM » [A4 B6] Polska nawigacja
Odpowiedz do tematu
 [A4 B6] Polska nawigacja
Witam, czy jest możliwość wgrania polskiego menu do nawigacji zarówno tej pomiędzy zegarami jak i do navigation plus nad skrzynią biegów ? Jesli tak to kto sie tym zajmuje, gdzie mozna cos takiego zrobic ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest taka możliwość. Z Warszawy nikogo nie znam aby go polecić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a skad znasz ? Dowolne miejsce w Polsce, podjade napewno

Postaw piwo autorowi tego posta
 
m4rioo napisał/a:
Dowolne miejsce w Polsce, podjade napewno
ja znam takie miejsce niedaleko Zgorzelca :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja sobie sam wgrałem. Wystarczy pogrzebać trochę na necie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
właśnie poszukuję softu,żeby wgrać do mojej navi. ma ktośna dysku albo chomiku i chciałby się podzielić?dodam,że wujek google wyświetla oferty płatnych update`ów...
jedyne spolszczenie jakie znalazłem to do navi plus, ale to chyba nie podejdzie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To zależy jaką navi posiadasz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
BNS 4.2
cały czas wyświetla ten komuinikat


By metyoo at 2012-08-21

udało mi się dostać do menu serwisowego i oto co zobaczyłem w wersji softu:


By metyoo at 2012-08-21


By metyoo at 2012-08-21

czy ktoś uwalił system?
po wybraniu opcji download i rezygnacji z dalszej operacji poprosił mnie o włożenie płyty z mapami, która była już w czytniku...
może mi ktoś podpowiedzieć co się dzieje?
czytnik cd wysiadł, czy ktoś uwalił soft?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A w jakiej kolejności robiłeś update?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie robiłem update. jak na razie próbuję uruchomić navi.
kupiłem samochód z navi w takim stanie. początkowo myślałem, że nie ma płyty, ale jest oryginał z mapami niemiec, więc powinno zaskoczyć, dodatkowo nagrałem mapy uk i też nic. echo.
wydaje mi się, że nie w płytach tu wina, a w software nawigacji, chyba ktoś tu coś nieudolnie robił...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czytnik sprawdzaj tylko na oryginałach. Do zrobienia dobrej kopii musisz mieć extra wypalarkę, Cd Clone oraz odpowiedni profil. Zacznij od przeczyszczenia soczewki głowicy lasera.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na oryginalnej płycie też nie reaguje, właściwie tylko na niej próbowałem odpalić navi.
czytnik wyciągnąłem, zdjąłem górną obudowę i przez mechanizm próbowałem przeczyścić soczewkę lasera za pomocą bawełnianych pałeczek do uszu. delikatnie była zabrudzona, ale nadal nie wygląda na to, żeby czytała. nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest możliwe, że soft jest wadliwy, ale w tym przypadku musiał mu ktoś w tym pomóc. BNS jest raczej stabilnym urządzeniem. Załącz zapłon i wciśnij jednocześnie klawisze Return i Info, potwierdź pokrętłem zakładkę wersja SW i pochwal się co tam masz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dwa ostatnie zdjęcie kilka postów wyżej to to co pokazuje się na wyświetlaczu w trybie serwisowym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam nowszą. Jak znajdę chwilę czasu, to podeślę Ci do testów.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 18.118.135.250 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa