Witam posiadam auto Audi A3 1.6 101KM 1997r. Otóż problem polega na tym, że na postoju silnik nierówno pracuje, tak jakby miał arytmie serca, drga, przez chwile ok i znowu drganie, cos takiego

Nie wiem czego to może być przyczyna, poza tym chyba wszystko ok, w jeździe niczego sie nie dopatrzyłem. Jak juz wejdzie na obroty to jest ok

Czy to moze być problem z elektroniką (softem itp), badz jakiś czujnik, czy raczej sprawa czysto mechaniczna?
[ Dodano: Nie 22 Maj, 2016 09:32 ]
a dodam jeszcze, że jak postoi to długo kręci...
Sprawdź ciśnienie paliwa. Wartości mierzone w sterowniku również.
to chyba bede musiał udać sie do mechanika, bo nie mam nawet manometru
Na innej stronie czytałem, że to moze byc problem z " czujnikiem wału korbowego" O.o ? Co sądzicie
[ Dodano: Pon 23 Maj, 2016 10:59 ]
w sumie podjade do sklepu i kupie manometr