Pozostałe tematy » A6 2.5 TDI 180PS problem z mocą przy około 1800-2000 obrotów
Odpowiedz do tematu
 A6 2.5 TDI 180PS problem z mocą przy około 1800-2000 obrotów
Witam wszystkich

Po wymianie rozrządu, mam dziwny problem z silnikiem. Otóż w trakcie jazdy gdy silnik ma około 1800 do 2000 obrotów na minutę i tylko i wyłącznie na 5 lub 6 biegu, dodając gazu, auto na sekundę lub dwie jakby przychamowuje/taci moc po czym ponownie wkręca się na obroty. Co może być przyczyną? Dodam, że problem ten pojawia się tylko na 5 lub 6 biegu, a sama skrzynia jest manualna.
Czyżby to objawy kończącej się turbiny? Nic innego nie przychodzi mi do głowy...
Uprzejmie proszę o pomoc.

Aha dodam, że po wymianie rozrządu auto wpinane było pod komputer i żadnych błędów nie znaleziono.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: A6 2.5 TDI 180PS problem z mocą przy około 1800-2000 obr
Lucas napisał/a:
Witam wszystkich

Po wymianie rozrządu, mam dziwny problem z silnikiem. Otóż w trakcie jazdy gdy silnik ma około 1800 do 2000 obrotów na minutę i tylko i wyłącznie na 5 lub 6 biegu, dodając gazu, auto na sekundę lub dwie jakby przychamowuje/taci moc po czym ponownie wkręca się na obroty. Co może być przyczyną? Dodam, że problem ten pojawia się tylko na 5 lub 6 biegu, a sama skrzynia jest manualna.
Czyżby to objawy kończącej się turbiny? Nic innego nie przychodzi mi do głowy...
Uprzejmie proszę o pomoc.

Aha dodam, że po wymianie rozrządu auto wpinane było pod komputer i żadnych błędów nie znaleziono.

Może to juz i dawno ale widze że ciężko tutaj z pomocą.Nadal problem aktualny??Moim skromnym zdaniem podciśnienie,turbo lub pompa daje znać o sobie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 3.145.105.108 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa