Car Audio » radio CD Concert II do A6 C4
Odpowiedz do tematu
 radio CD Concert II do A6 C4
Witam serdecznie - chiałbym coś zmienić w swoim audio tzn. posiadam radio Delta CC,a problemem dla mnie jest to że moja skrzynka na CD odczytuje tylko oryginalne płyty. W związku z powyższym chciałybym założyć radio Concert II. Myślę że byłby to taki kompromis oryginał i możliwość odczytywania płyt nagranych jednocześnie. Wiem że w tym momencie rezygnuję ze skrzynki no ale coś za coś.
Moje pytanie brzmi czy każde radio z serii Concert II będzie pasowało do otworu na radio w mojej audi bo zaobserwowałem kilka jakgdyby modeli tzn : jedni opisują że radio ma 22 cm , na innych aukcjach wyraźnie widać że górna częśc radia jest szersza jeszcze inne popsiadają aluminiową listwe na górnej częsci - jak to jest i czy wogóle u mnie to zagra ????

pozdrawiam


Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: radio CD Concert II do A6 C4
maaly4 napisał/a:
Witam serdecznie - chiałbym coś zmienić w swoim audio tzn. posiadam radio Delta CC,a problemem dla mnie jest to że moja skrzynka na CD odczytuje tylko oryginalne płyty. W związku z powyższym chciałybym założyć radio Concert II. Myślę że byłby to taki kompromis oryginał i możliwość odczytywania płyt nagranych jednocześnie. Wiem że w tym momencie rezygnuję ze skrzynki no ale coś za coś.
Moje pytanie brzmi czy każde radio z serii Concert II będzie pasowało do otworu na radio w mojej audi bo zaobserwowałem kilka jakgdyby modeli tzn : jedni opisują że radio ma 22 cm , na innych aukcjach wyraźnie widać że górna częśc radia jest szersza jeszcze inne popsiadają aluminiową listwe na górnej częsci - jak to jest i czy wogóle u mnie to zagra ????

pozdrawiam

musisz uważnie patrzeć na sam przód radia, tak aby nie kupić wersji z np. A4 gdzie front rzeczywiście jest inny. Najlepiej szukać z A6 ,ale... zawsze jest jakieś "ale" będziesz potrzebował jeszcze adapter, gdyz jest to radio nowszej generacji obsługiwane przez CAN, czyli po podłączeniu wszystko będzie działać, za wyjątkiem podświetlania klawiszy załączanego razem ze światłami,oraz auto wyłączania po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Ja osobiście zainwestował bym w druga zmieniarkę czytającą CD-R , wyniesie Cię to znacznie taniej. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
Ja osobiście zainwestował bym w druga zmieniarkę czytającą CD-R , wyniesie Cię to znacznie taniej. pozdr



a zapodaj jakiegoś linka z all przykładowej zmieniary która podeszłaby do mojej instalacji bez żadnego reazania

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: radio CD Concert II do A6 C4
maaly4 napisał/a:
Witam serdecznie - chiałbym coś zmienić w swoim audio tzn. posiadam radio Delta CC,a problemem dla mnie jest to że moja skrzynka na CD odczytuje tylko oryginalne płyty.

Widzę, że jesteś nieuświadomiony. Zmianiarka starszego typu którą posiadasz czyta kopie aż miło. Problem leży w wypaleniu a nie w zmieniarce. Wszystkie oryginalne zmieniarki czytają CD-R.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Problem leży w wypaleniu a nie w zmieniarce. Wszystkie oryginalne zmieniarki czytają CD-R.


w takim razie co robię nie tak - czytałem kiedyś że należy nagrywać bardzo wolną prędkością. Próbowałem prędkość 4X i ustawienie płyta CD a nie MP3. Fakt zdarzyło się że czytało ale po wciśnięciu next tak jakby gubiło ścieżki to samo tyczyło się "przewijania".
Może wina leży po stronie napędu w kompie ?

Podajcie proszę z jakiego typu- (nazwa symbol) płyt korzystacie
jaki program do wypalania - jakie ustawienia
ewentualnie symbol napędu DVD z jakiego korzytaćie

Z prośbą oczywiście do użytkowników starszych modeli zmieniarek - pozdrawiam

Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o oryginalne płyty to jest ok

Postaw piwo autorowi tego posta
 
maaly4 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Problem leży w wypaleniu a nie w zmieniarce. Wszystkie oryginalne zmieniarki czytają CD-R.


w takim razie co robię nie tak - czytałem kiedyś że należy nagrywać bardzo wolną prędkością. Próbowałem prędkość 4X i ustawienie płyta CD a nie MP3. Fakt zdarzyło się że czytało ale po wciśnięciu next tak jakby gubiło ścieżki to samo tyczyło się "przewijania".
Może wina leży po stronie napędu w kompie ?

Podajcie proszę z jakiego typu- (nazwa symbol) płyt korzystacie
jaki program do wypalania - jakie ustawienia
ewentualnie symbol napędu DVD z jakiego korzytaćie

Z prośbą oczywiście do użytkowników starszych modeli zmieniarek - pozdrawiam

Dodam jeszcze, że jeżeli chodzi o oryginalne płyty to jest ok

Ja do audio używam tylko płyt Vinyl Black http://allegro.pl/esperan...3067207655.html
Prędkość wypalenia to x1 ewentualnie x2 nigdy szybciej. Nie tworzę swoich CD tylko kopiuję oryginały aby ich nie poniszczyć w aucie. Do wypalenia używam Clone CD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja wypalam z predkoscią x4 , x6 uzywam roznych płyt nawet tych najtanszych z marketu program nero i niemam zadnych problemow z odczytem i przewijaniem plyt

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja staram się kupować płyty markowych firm i wypalam w NERO

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.222.200.143 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa