Car Audio » [a4 b6] Navigation plus audi
Odpowiedz do tematu
 
Tak nawigacja DX wersja 4D0 035 192H. Nawigacja i tuner tmc były sprawdzane w innym aucie i działało wszystko.
Wyskakuje błąd. Jak na zdjęciu:



Próbowałem na VCDS Lite i VAG-COM 409-1 i taki sam błąd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wygląda na to, że twoje zegary nie obsługują CAN Info.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jesteś pewien?
Nie powinny obsługiwać? Rocznik 2001 , licznik to VDO ma trzy kostki, niebieska, szara, zielona..

Jeżeli nie obsługuje to pozstaje wymiana licznika? Na jaki?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy ja jestem pewien? :-) Numery zegarów jakie zapodałeś na fotce mówią, że to sprzęt bez FIS. Mają tylko AC.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam pełen FIS.. Na radiu concert i potem symphony ładnie działał RDS na FISie tylko po tych trzech pinach Clock, Enable, Data..

AC? Co to?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Darknez napisał/a:
Mam pełen FIS.. Na radiu concert i potem symphony ładnie działał RDS na FISie tylko po tych trzech pinach Clock, Enable, Data..

AC? Co to?

Połowa FIS. Nie ma zegarów które działają przez data, ena i clk oraz przez CAN info. Albo to, albo to. Masz po prostu stary typ zegarów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pełen Fis, dowód , przed chwilą robione zdjęcie:



I góra ciemna, a wcześniej na radiu concert działał RDS i z tego co wiem to po tych trzech pinach szła komunikacja.
I po zamianie na RNS-D czytałem na forum, że potrzeba tunera TMC i podłączenie przez cany, ludzie tak robili i działało, a mi nie..
A teraz dowiaduje się, że mam licznik jakiś stary, dziwny.. Dziwna sprawa, pogubiłem się w tym już. :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dowodem na to że masz stare rozwiązanie jest brak kanału 62.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Błąd to brak możliwości adaptacji na niezarejestrowanym VagComie.


Uwagi obslugi forum:
Posta wyedytowałem. Nie zachęcamy do takich rzeczy...
eleszet


Postaw piwo autorowi tego posta
 
podepne sie do tematu.


Zakupiłem do swojej B6 navigation plus która wyjełem z takiego samego modelu.Na dniach bede podłączał radio zgodnie z instrukcja podana na 1 stronie tylko brakuje mi tunera TMC.

I teraz moje pytanko czy jak dokupie Tuner TMC z innej nawigacji to bedzie on współgrał z moja navi?Czy musze odpowiedni nr dokupic?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli będzie to TMC z RNSa, a nie z jakiegoś zwykłego Blaupunkta to będzie działać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po podłaczeniu prawidłowo wg instrukcji czarnej wtyczki vag.com nie czyta mi radia wogóle.Czy odpowiedzialny jest od tego może przewód w 26 pinowej wtyczce o symbolach RLFS navi service?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Diagnoza jest w czarnej wtyczce zasilającej radio.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziekuje Adi za pomoc.Jeszcze zostaje mi przestawienie radia na moj system audio.Po podłaczeniu gra mi sam tył wraz z tuba.Dodam że niemam ani multifunkcji ani telefonu.Na jaki zapis kodu powinienem zmienic?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jaki masz obecnie?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 18.188.70.255 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa