Car Audio » [v8 d11] doposażenie w nawigacje lub DVD
Odpowiedz do tematu
 [v8 d11] doposażenie w nawigacje lub DVD
cześc wszystkim,

da rade zamontować w przypadku pierwszej wersji panelu klimy audi v8 wyświetlacz od nowszej generacji ? jeżeli tak to co trzeba zrobić?? dodatkowo co trzeba posiadać żeby móct zamontować taki panel jak na zdjęciu i żeby to pięknie działało ??

http://photos04.otomoto.p...C22537807_3.jpg

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [v8 d11] klima dwustrefowa-nawigacja
jimv8 napisał/a:
cześc wszystkim,

da rade zamontować w przypadku pierwszej wersji panelu klimy audi v8 wyświetlacz od nowszej generacji ? jeżeli tak to co trzeba zrobić?? dodatkowo co trzeba posiadać żeby móct zamontować taki panel jak na zdjęciu i żeby to pięknie działało ??

http://photos04.otomoto.p...C22537807_3.jpg

Skoro w C3 można, to i 4C również. http://www.audi-tech-team...i202-vt1731.htm

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no tak Adi, ale to robił taki jeden kolega z forum co naprawde sie zna na rzeczy. Nie jestem pewny czy MY dali by śmy radę :evil:

marzy mi sie coś innego, chciał bym zamiast nawigacji mieć DVD
http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html

a klimatronik?? dwustrefowy??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
no tak Adi, ale to robił taki jeden kolega z forum co naprawde sie zna na rzeczy. Nie jestem pewny czy MY dali by śmy radę :evil:

marzy mi sie coś innego, chciał bym zamiast nawigacji mieć DVD

a klimatronik?? dwustrefowy??
Klimatronik dwu strefowy? Musiałbyś przełożyć połowę instalacji przynajmniej z modelu C5 bp w tych akurat zaczęli produkcję dwu strefowych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to czym sie różni ten wyswietlacz na załączonym zdjeciu w pierwszym poscie od starej wersji wyswietlacza ??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
to czym sie różni ten wyswietlacz na załączonym zdjeciu w pierwszym poscie od starej wersji wyswietlacza ??
Ten na fotce, to typowy klimatronik, stara wersja to klimatyzacja sterowana elektronicznie. W sumie wielkiej różnicy nie ma prócz wyglądu i sterowania.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
cos takiego i do dzieła??

http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przecież w ori navi też można odtwarzać filmy,i myślę że taniej to wyjdzie :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
marcino8 napisał/a:
Przecież w ori navi też można odtwarzać filmy,i myślę że taniej to wyjdzie :mrgreen:


nie znam się na tym. kompletnie nie mój świat ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
cos takiego i do dzieła??

http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html

Kubuś bez urazy, ale ja brzydziłbym się coś takiego do Audi włożyć. To jest chińszczyzna, tandeta.


marcino8 napisał/a:
Przecież w ori navi też można odtwarzać filmy,i myślę że taniej to wyjdzie :mrgreen:

RNS-D odtwarza tylko mapy. Aby odtwarzało filmy trzeba dobudować dodatkowe gadżety.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
cos takiego i do dzieła??

http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html

Kubuś bez urazy, ale ja brzydziłbym się coś takiego do Audi włożyć. To jest chińszczyzna, tandeta.


Adi ja to nie rozróżnie :-|
może masz jakieś sugestie??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
cos takiego i do dzieła??

http://moto.allegro.pl/ra...2050836116.html

Kubuś bez urazy, ale ja brzydziłbym się coś takiego do Audi włożyć. To jest chińszczyzna, tandeta.


Adi ja to nie rozróżnie :-|
może masz jakieś sugestie??
Możesz sobie to włożyć, ale tandetę za tą kasę? W tej kwocie zmieściłbyś się w RNS-E + can emulator.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli coś takiego??

http://allegro.pl/nawigac...2047560173.html

+

http://allegro.pl/audi-ca...2041777538.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To akurat jest starsza Navi RNS-D chodziło mi o cuś takiego http://allegro.pl/nawigac...2050048362.html To jest sprzęt z czytnikiem DVD odtwarza również audio CD jak i MP3 z kart SD.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
To akurat jest starsza Navi RNS-D chodziło mi o cuś takiego http://allegro.pl/nawigac...2050048362.html To jest sprzęt z czytnikiem DVD odtwarza również audio CD jak i MP3 z kart SD.


bomba :)
dodatkowo ten adapter i co jeszcze ??

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa