Pozostałe tematy » A4 B5 '96 Problem z centralnym zamkiem
Odpowiedz do tematu
 A4 B5 '96 Problem z centralnym zamkiem
Witam, to mój pierwszy post na tym forum :-)

Centralny zamek działa (otwiera/zamyka) tylko przy zapłonie lub uruchomionym silniku. Po zgaszeniu silnika wcześniejszej wszystkie drzwi same się otwierały, a teraz nie reagują, i nie słychać żadnego dźwięku pracy pompki. Z kluczyka/alarmu też nie działa. Bezpieczniki sprawne. Po przekręceniu kluczyka (zapłon) wszystkie zamki zamykają się - tak było wcześniej, po zgaszeni silnika nie otwierają się, a otwierały się.

Problem pojawił się nagle, później ustąpił (sam po sobie), teraz znów nie działa.

Próbowałem odłączać akumulator ale nie pomogło.

Pomoże mi ktoś :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W żadnym modelu Audi po załączeniu zapłonu nie blokowały się same drzwi. Masz do centralnego zamka coś jeszcze dostawione.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
W żadnym modelu Audi po załączeniu zapłonu nie blokowały się same drzwi. Masz do centralnego zamka coś jeszcze dostawione.


2 lata temu kupiłem samochód wraz z alarmem. Osobiście nic nie dostawiałem. Alarm nadal działa, przednie okna domyka. Zauważyłem, że po dłuższym postoju zamek odzyskuje sprawność. (Dziś pojechałem do pracy, musiałem zamknąć kluczykiem przednie drzwi, po 8h otworzyłem z pilota, próbowałem kilka razy, za każdym razem działało zamykało-otwierało, pod domem już nie działało). Edit: następnego ranku nie działało :cry: Może gdzieś coś zawilgocone :-?

P.S. 2 tygodnie temu samochód był w warsztacie, zmiana pasu rozrządu, podłączenie komputera - nie było błędów. Nie wiem czy ma to z tym coś wspólnego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zmierz główne napięcie na pompce i sprawdź jak wygląda wewnątrz elektronika.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 18.222.35.77 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa