Witam.
Posiadam oryginalne radio od systemu bose Audi Concert I i aktualnie wsadzone radio Kenwood KVT - 512 DVD.
I teraz moje pytanie pod czym lepiej będzie grać całość.
System bose jest sprawny na 100% i Kenwood gra nieźle ale mam dylemat czy nie grało by to wszystko lepiej w oryginale?
Stare:
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/315f76dfb954611d.html
Obecne:
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96921dcdd4047b41.html
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Audi A4 B5 Co lepsze do systemu bose?
Re: Audi A4 B5 Co lepsze do systemu bose?
nie ma nawet nad czym dyskutować, wsadź z z powrotem Concerta
| bombelm7 napisał/a: |
| Witam.
Posiadam oryginalne radio od systemu bose Audi Concert I i aktualnie wsadzone radio Kenwood KVT - 512 DVD. I teraz moje pytanie pod czym lepiej będzie grać całość. System bose jest sprawny na 100% i Kenwood gra nieźle ale mam dylemat czy nie grało by to wszystko lepiej w oryginale? Stare: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/315f76dfb954611d.html Obecne: www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96921dcdd4047b41.html |
myślisz?
Niby całość ma 120W w oryginale z systemem pod tym radiem..
Na Kenwwod - nie wydaje mi się gra fajnie ale chyba nie aż tak fajnie i czysto jak na Concert no i zmieniarka mi nie dział i parzystych fal nie mam
Dobra kur... radio za 2000zł idzie się ...
Wsadzam Concert - a
dzięki
Niby całość ma 120W w oryginale z systemem pod tym radiem..
Na Kenwwod - nie wydaje mi się gra fajnie ale chyba nie aż tak fajnie i czysto jak na Concert no i zmieniarka mi nie dział i parzystych fal nie mam
Dobra kur... radio za 2000zł idzie się ...
Wsadzam Concert - a
dzięki
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych