Car Audio » Audi A4 B5 Co lepsze do systemu bose?
Odpowiedz do tematu
 Audi A4 B5 Co lepsze do systemu bose?
Witam.
Posiadam oryginalne radio od systemu bose Audi Concert I i aktualnie wsadzone radio Kenwood KVT - 512 DVD.
I teraz moje pytanie pod czym lepiej będzie grać całość.
System bose jest sprawny na 100% i Kenwood gra nieźle ale mam dylemat czy nie grało by to wszystko lepiej w oryginale?

Stare:

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/315f76dfb954611d.html

Obecne:
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96921dcdd4047b41.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Audi A4 B5 Co lepsze do systemu bose?
bombelm7 napisał/a:
Witam.
Posiadam oryginalne radio od systemu bose Audi Concert I i aktualnie wsadzone radio Kenwood KVT - 512 DVD.
I teraz moje pytanie pod czym lepiej będzie grać całość.
System bose jest sprawny na 100% i Kenwood gra nieźle ale mam dylemat czy nie grało by to wszystko lepiej w oryginale?

Stare:

www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/315f76dfb954611d.html

Obecne:
www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96921dcdd4047b41.html
nie ma nawet nad czym dyskutować, wsadź z z powrotem Concerta

Postaw piwo autorowi tego posta
 
myślisz?
Niby całość ma 120W w oryginale z systemem pod tym radiem..
Na Kenwwod - nie wydaje mi się gra fajnie ale chyba nie aż tak fajnie i czysto jak na Concert no i zmieniarka mi nie dział i parzystych fal nie mam :/
Dobra kur... radio za 2000zł idzie się ...
Wsadzam Concert - a
dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Car Audio 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa