Skrzynie manualne » [80 B4 AAZ]Oring pod czujnikiem prędkości
Odpowiedz do tematu
 [80 B4 AAZ]Oring pod czujnikiem prędkości
Chce wymienic oring pod czujnikiem prędkości

Orginał ma wymiary:

14,5x2



Dokupic moge

14x2
14x2.5

albo
14,3x2,4

albo
15x2
15x2,5

14,5x2 nie ma na allegro, czy w takim razie którys z powyzszych podejdzie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
J bym wziął 14,3x2,4 ponieważ najbliższy średnicy.
A najlepiej wyjąć go i jechać z nim i z czujnikiem jak się da go odpiąć do sklepu, wtedy dobierasz najbardziej pasujący. Po takie oringi najlepiej jechać do sklepu z częściami rolniczymi, serio. W traktorach jest tego badziewia dużo, albo podjechać do sklepu specjalizującego się w uszczelkach. Powinnaś taki jakiś mieć w Łodzi.

Pzdr, Grzesiek

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no własnie problem w tym, ze nie mam jak, mam auto u mechanika z innego powodu i mi powiedział, ze sie tam poci i jak przywioze oring to mi od razu przy okazji wymieni, a auto mam 30km od domu w chwili obecnej w etce sprawdziłam jaki jest, a ten sklep z oringami jest z łodzi tylko te wymiary, ale nawet spoza łodzi na allegro nie ma tego dokładnie z Etki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W takim razie weź ten 14,3 x 2,4. Będzie siedział dobrze. Różnice są zbyt minimalne.

Pzdr GM

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powiem szczerze Gosiu, że trochę dziwnego masz mechanika. Żebyś Ty musiała kupować części to on Ci wtedy wymieni. U mnie jest tak, że gdy auto stoi u mechanika i okaże się, że coś trzeba wymienić to dzwoni do mnie i się pyta czy ma to wymienić, ile mnie to będzie kosztować a następnie kupuje to sam. Jeśli kupi złą część (co raczej bardzo rzadko się zdaża) to wymienia i sam kombinuje a mnie nic nie obchodzi. W końcu płacisz mu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Powiem szczerze Gosiu, że trochę dziwnego masz mechanika. Żebyś Ty musiała kupować części to on Ci wtedy wymieni. U mnie jest tak, że gdy auto stoi u mechanika i okaże się, że coś trzeba wymienić to dzwoni do mnie i się pyta czy ma to wymienić, ile mnie to będzie kosztować a następnie kupuje to sam. Jeśli kupi złą część (co raczej bardzo rzadko się zdaża) to wymienia i sam kombinuje a mnie nic nie obchodzi. W końcu płacisz mu.

Święte słowa. Poza tym jak coś się sypnie a to kupi mechanik to wracasz po miesiącu z reklamacją a jak to Ty sobie kupiłaś to powie "kurczę złej jakości tą część kupiłaś" xD
Spychoterapia tak zwana.
Chyba że to mechanior kolega co mu ufasz bardzo i ma od zarąbania roboty i sama wyszłaś z inicjatywą że kupisz mu ten oring żeby sobie już głowy nie zawracał. Lub po prostu tak mało kasuje za robotę że tego typu niuanse znosisz bo i tak Ci się to opłaca :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
będe to musiała i tak sama wymienic, bo zanim przyjdzie z allegro musze poczekac pare dni, tego konkretnego wym iaru on tez nie ma, ani tych podobnych, a nie chce jakis totalnych przeróbek i cudowania na aucie itd. wiem ze to mozna kombinowac na jakas mase, czy dorabianie czegos, ale dla mnie to druciarstwo i tak nie chce ;)
mam jeszcze pytanie, jak to się dokładnie ściaga na aucie?

edit://
juz nie aktualne, bo jade po odbiór auta i juz jest zrobione, czyli załatwił ten oring i zrobił

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie manualne 

[ IP: 18.227.209.109 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa