 |
|
Części Audi |
| Autor |
Wiadomość |
weider

Model: A6 C5
Silnik: 1.8T AUM
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 30 Sie 2015 Wszystkie posty: 195
     
Piwa: 1/3 Skąd: Łódzkie/Mazowieckie
|
Wysłany: Sob 26 Wrz, 2015 16:29 Części Audi
|
|
|
Witajcie.
Czy ma ktoś może namiary na części zamienne do aut z grupy Vag w dobrych cenach? Niebawem będę zmienial zawieszenie, nie wykluczone, że sprzeglo również i dobre ceny jak najbardziej by się przydały
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 08:50 Re: Części Audi
|
|
|
| weider napisał/a: | Witajcie.
Czy ma ktoś może namiary na części zamienne do aut z grupy Vag w dobrych cenach? Niebawem będę zmienial zawieszenie, nie wykluczone, że sprzeglo również i dobre ceny jak najbardziej by się przydały
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam. | popatrz na iParts banner masz w górnej części forum |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
weider

Model: A6 C5
Silnik: 1.8T AUM
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 30 Sie 2015 Wszystkie posty: 195
     
Piwa: 1/3 Skąd: Łódzkie/Mazowieckie
|
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 09:36 Re: Części Audi
|
|
|
Patrzyłem ale ich ceny nie są w żaden sposób konkurencyjne z innymi sklepami. Są typowe. Widziałem że oglaszali się u nas na forum również sprzedawcy org. części VW z Wrocławia ale nie wiem czy maja dobre rabaty dla forumowiczów. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 10:10
|
|
|
Sprawdź i porównaj ceny w "You can do" (ucando). |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
weider

Model: A6 C5
Silnik: 1.8T AUM
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 30 Sie 2015 Wszystkie posty: 195
     
Piwa: 1/3 Skąd: Łódzkie/Mazowieckie
|
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 16:39
|
|
|
Ucando również przetestowalem.
Kpl whaczy na ucando 2350 a na allegro nożna spokojnie kupić za 1600 i taniej.
Bardziej myślałem o tym czy ktoś może ma zniżki w intercarsie itp. sklepach. |
|
|
|
|
|
 |
eleszet
..................


Model: A8 D3
Silnik: 4.2 BFM
Zasilanie: PB & LPG
Nadwozie: Limousine
Pomógł: 31 razy Dołączył: 31 Paź 2012 Wszystkie posty: 1655
     
Piwa: 79/18 Skąd: Dolny Śląśk
|
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 20:36
|
|
|
Nie zawsze warto tak patrzeć. Na allegro są również podróbki sprzedawane pod nazwą oryginałów więc nie w każdym wypadku idąc za niższą ceną robimy dobrze. |
_________________ Nie musisz dziękować - wystarczy kliknąć: "piwo" oraz "pomógł"
wszystko się da to tylko kwestia uporu...
|
|
|
|
|
|
 |
weider

Model: A6 C5
Silnik: 1.8T AUM
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 30 Sie 2015 Wszystkie posty: 195
     
Piwa: 1/3 Skąd: Łódzkie/Mazowieckie
|
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 20:42
|
|
|
| eleszet napisał/a: | | Nie zawsze warto tak patrzeć. Na allegro są również podróbki sprzedawane pod nazwą oryginałów więc nie w każdym wypadku idąc za niższą ceną robimy dobrze. |
Dlatego do ofert z allegro podchodzę z dystansem i wrzuciłem temat na forum
Dużo ludzi = dużo znajomości
Swego czasu miałem dobrego kolegę w Inter carsie i wiem ze mogą zrobić bardzo dobre ceny na części. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015 20:56
|
|
|
ja kompletną zawiechę do swojej 6-tki kupowałem na niemieckim jebayu, sprzedającym był serwis i zapłaciłem 140 ojro |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
weider

Model: A6 C5
Silnik: 1.8T AUM
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 30 Sie 2015 Wszystkie posty: 195
     
Piwa: 1/3 Skąd: Łódzkie/Mazowieckie
|
|
|
|
 |
Juzio 1986
Ciągle mało mocy

Model: C4 S4
Silnik: 4.2
Zasilanie: benzyna+gaz
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40 Dołączył: 19 Sty 2012 Wszystkie posty: 89
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: Powiat Tomaszów Lub.
|
Wysłany: Wto 20 Paź, 2015 07:49
|
|
|
Koledzy do sprzęgła polecam tą firmę z Warszawy. Niestety nie mam adresu już obecnie ale podaje numer telefonu 228386068 gdy robiłem sprzęgło do swojej setuni jak się skończyło wyniosło mnie to tylko około 200 zeta 😆 a ori kosztuje prawie tyś do tego wystarczy tylko nowe łożysko i już jest cacy.
Wyjmuje się stare sprzęgło tarcze plus docisk wysyła się do chłopaków oni robią docisk przytaczając go jeżeli tego wymaga i nabijają nowiusią tarczę zgodną lub nawet lepszą od ori. A jeżeli ktoś sobie za życzy wzmocnią sprzęgło do możliwości przenoszenia 500 - set lub więcej koni |
_________________ było:
Opel Omega 2.0 92r
Omega 2.6 93r
Opel SENATOR 3.0 93r
Citroën XM 3.0 V6 94r
C4;2.6 V6 93r
C4;2.8 V6 94r
citroen xsantia 3.0 V6 98r
trzeba ciagle sie uczyc by byc naprawde dobrym |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 25 Paź, 2015 18:18
|
|
|
weider mi mechanik powiedział 2000 za kpl, a te co patrzyłeś to czasem nie są do sportowego na ucan? do s-linea? Ja znalazłem takie pasują niby do a6 też części |
|
|
|
|
|
 |
weider

Model: A6 C5
Silnik: 1.8T AUM
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 30 Sie 2015 Wszystkie posty: 195
     
Piwa: 1/3 Skąd: Łódzkie/Mazowieckie
|
Wysłany: Nie 25 Paź, 2015 20:37
|
|
|
Co to znaczy czy nie są do sportowego ?
Ja sprawdzałem po roczniku i modelu. A Tobie jak udało się znaleźć za taka cene kompletne zawieszenie ? Do jakiego auta tego szukałeś ? Bo za 1500zl biorę to zawieszenie jesli na 100% psuje do mojego A6
Pozdr. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 25 Paź, 2015 22:23
|
|
|
Na allegro w aukcji był podany numer katalogowy tych wahaczy wiec skopiowalem i wrzuciłem do Google, na allegro były one jeszcze tańsze ale co do pasowania ich nie mam 100%pewności. jak szukałem to znalazłem na do party za 2350 i takie proponował mi mechanik znalazłem je na necie i jest w nich napisane do zawieszenia typu sportowego wersja s-line temu pytam czy te co znalazłeś nie miały w specyfikacji takiego opisu ja też teraz szukam zawiehy aktualnie i właśnie nad tymi co co wysłałem się zastanawiam. Wejdź tutaj i zobacz czy twój jest podany w aukcji niby jest napisane do jakich pasuje Allegro ale czy piszą prawdę nie wiem, warto by to z jakimś katalogiem innym zobaczyć czy w sklepie moto czy z takimi numerami podejdzie |
|
|
|
|
|
 |
weider

Model: A6 C5
Silnik: 1.8T AUM
Zasilanie: benzyna
Nadwozie: Avant
Dołączył: 30 Sie 2015 Wszystkie posty: 195
     
Piwa: 1/3 Skąd: Łódzkie/Mazowieckie
|
Wysłany: Nie 25 Paź, 2015 23:00
|
|
|
Hmm ciężki temat.
Z tego co patrzyłem na iparts to np febi ma kilka zestawów niby do tych danych aut ale różnią się cenami. Nr rozumiem tego.
Ciekawy też jestem czy do s line faktycznie Wahacze są inne. Ja będę Rrobił zawiechę w tym
tygodniu i fajnie jak by się udało to rozkminic. Co do ceny 1400 za lemfordera to chyba podroba bo ktoś mi mówił że tyle trzeba zapłacić w hurtowni wiec wątpię aby ktoś na tym nie zarabial.
Kolego Startoss, dowiedziałem się co nieco o wahaczach. Generalnie Twój prawie cały zestaw powinien pasować do Audi A6 o ile dolny wahacz prosty może się różnić. Były dwie wersje tego wahacza ( różnił się min. grubością sworznia) po numerze VIN do mojego Audi musi mieć on taki numer 4B3407151K - słyszałem że wszystko zależy jaka zwrotnica siedzi w aucie ( ma na to wpływ rozmiar kół przewidziany fabrycznie do auta). |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |