Witam ponownie
Wymieniłem uszczelkę kapy zaworów i póki co jest sucho wszystko wyczyściłem ale dzisiaj zauważyłem że leci olej ale z uszczelki z tyłu poniżej kapy co to za uszczelka?

Zrób zdjęcie w szerszej perspektywie bo trudno rozpoznać jak ktoś nie zna tego silnika.
To może być to:

Jutro wrzucone fotę z większej odległości, mam pytanie jak się dostać do wtryskiwaczy? Co trzeba odkręcić gdyż chcę wymienić oringi.
Pozdrawiam
https://mega.nz/#!e0JRzDaa!1SZmgwgGqDp2ofZqoWzSKeJfQUMrcCtgoEhoknfZT8k

[URL=
Dzięki za info odnośnie wtryskiwaczy.
Dodaje zdjęcia o co mi chodzi z tą uszczelką:
