Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Czujnik niskiego napiecia G39000525 , czujnik ilosci przepły
To sam tekst jest tutaj zakodowany.
Te błędy były chyba odczytywane za pomocą dekodera Polsatu Cyfrowego.
G39000525 - nr błędu połączony razem z nr czujnika 525 i G39 czyli sonda Lambda
g19000520 - 520 i G19 przepływomierz.
Co z nimi się dzieje? Przy takim opisie do pomocy potrzebne będzie liczydło LPT.
WItam wszysktich mam problem z moim audi a4 b5 1.6 ahl 1999 otóz w aucie obroty falują i dodatkowo szarpie autem raz na jakis czas, w aucie posiadam gaz sekwencyjny. Przepustnica była czyszczona i zaadoptowana, dodatkowo wymieniona sonda lambda jednak nie dało to żadnego rezultatu, co może być przyczyną tych falowań i szarpnięć dodatkowo po podpięciu pod vaga wyskakują 2 błędy zamieszczone w tytule tematu.
To co zamieściłeś w tytule nawet problemu nie przypomina, a co dopiero pełny opis błędu.
A poza tym całokształt Twojej egzystencji tu na forum nawet nie przypomina o czymś takim jak przeczytanie i zastosowanie się do regulaminu.
Przepustnicę się adaptuje a nie adoptuje
Adoptować możesz sobie na przykład bulterierka
Przepustnicę się adaptuje a nie adoptuje
Adoptować możesz sobie na przykład bulterierka
Oczywiscie temat miał byc taki
zujnik niskiego napiecia G39000525 , czujnik ilosci przepływajacego powietrza g19000520
Nie skopiowało mi go do końca takie błedy własnie wykakują po podpięciu pod kompa, i oczywiscie chodziło o adaptacje przepustnicy nie o adopcje
zujnik niskiego napiecia G39000525 , czujnik ilosci przepływajacego powietrza g19000520
Nie skopiowało mi go do końca takie błedy własnie wykakują po podpięciu pod kompa, i oczywiscie chodziło o adaptacje przepustnicy nie o adopcje
Kolego skoro masz komputerek i kabelek to wrzuć tutaj pełny skan i wtedy będzie coś wiadomo. Tam będzie kod błędu i jego opis. Jak Adi to zobaczy to rozkoduje Ci wszystko
| eleszet napisał/a: |
to rozkoduje Ci wszystko |
To sam tekst jest tutaj zakodowany.
Te błędy były chyba odczytywane za pomocą dekodera Polsatu Cyfrowego.
G39000525 - nr błędu połączony razem z nr czujnika 525 i G39 czyli sonda Lambda
g19000520 - 520 i G19 przepływomierz.
Co z nimi się dzieje? Przy takim opisie do pomocy potrzebne będzie liczydło LPT.
Komputera i kabelka nie posiadam panowie te błedy po prostu spisał mi mechanik który sprawdzał auto. A jeśli chodzi o usterkę to polega ona na tym że gdy silnik jest rozgrzany obroty falują coś około 900/950, i po jakims czasie tak jakby auto łapało lewe powietrze i samo dodaje gaz i obroty podskakują na około 1500. Druga sprawa żę objawia sie to zrywaniem, szarpaniem podczas jazdy zarówno na benzynie jak i gazie.
To pogratulować tylko panu mechanikowi który sprawdzał to auto.
Tak jak pisałem wyżej temat tyczy się sondy i przepływomierza, ale co z nimi się dzieje wie tylko p.Jadzia. Bez pełnego opisu nie da rady znaleźć rozwiązania.
Proponuję kupic sobie interfejs za parę złotych, zainstalować VAGa i samemu zrobić odczyt pełny odczyt i zamieścić w tym miejscu.
Tak jak pisałem wyżej temat tyczy się sondy i przepływomierza, ale co z nimi się dzieje wie tylko p.Jadzia. Bez pełnego opisu nie da rady znaleźć rozwiązania.
Proponuję kupic sobie interfejs za parę złotych, zainstalować VAGa i samemu zrobić odczyt pełny odczyt i zamieścić w tym miejscu.
He he
Ja myślę że kolega nowy to po prostu się zawieruszył ale zobaczy że tutaj na forum trzeba coś dać od siebie żeby móc wziąć coś od innych. Kolego tak teraz bez żartów i na poważnie. Zamieść tu pełny skan. Jak go nie masz teraz to go zrób. Jeśli nie masz kompa to podjedź do kogoś kto ma i na pendrive'a sobie wrzuć plik tekstowy z pełnym opisem i wtedy będziemy działać.
To my czekamy na konkret od Ciebie i myślę że jak się z tym postarasz to uwierz że Adi tu nie jedno auto naprawił analizując błędy.
EDIT:
Podczas kiedy ja pisałem swojego posta już powstały Wasze dwa. Ale w sumie nie stracił na aktualności. Czekamy na reakcję Kolegi oraz prosimy by Kolega nie jeździł do tego mechanika
Ja myślę że kolega nowy to po prostu się zawieruszył ale zobaczy że tutaj na forum trzeba coś dać od siebie żeby móc wziąć coś od innych. Kolego tak teraz bez żartów i na poważnie. Zamieść tu pełny skan. Jak go nie masz teraz to go zrób. Jeśli nie masz kompa to podjedź do kogoś kto ma i na pendrive'a sobie wrzuć plik tekstowy z pełnym opisem i wtedy będziemy działać.
To my czekamy na konkret od Ciebie i myślę że jak się z tym postarasz to uwierz że Adi tu nie jedno auto naprawił analizując błędy.
EDIT:
Podczas kiedy ja pisałem swojego posta już powstały Wasze dwa. Ale w sumie nie stracił na aktualności. Czekamy na reakcję Kolegi oraz prosimy by Kolega nie jeździł do tego mechanika
Ok jak tylko znajdę czas to postaram sie zrobic to co mówiliście, pozdrawiam.
[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2015 17:25 ]
Witam panowie ponownie, w drodze eksperymentu dzisiaj odpiąłem na próbe przepływomierz w moim audi i problem jakby prawie całkiem zanikl, obroty oscylowały caly czas w okolicy 950 i nie spadały. Czy przyczyną falowania może być właśnie przepływomierz?
[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2015 20:02 ]
Witam panowie ponownie, w drodze eksperymentu dzisiaj odpiąłem na próbe przepływomierz w moim audi i problem jakby prawie całkiem zanikl, obroty oscylowały caly czas w okolicy 950 i nie spadały. Czy przyczyną falowania może być właśnie przepływomierz?
[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2015 17:25 ]
Witam panowie ponownie, w drodze eksperymentu dzisiaj odpiąłem na próbe przepływomierz w moim audi i problem jakby prawie całkiem zanikl, obroty oscylowały caly czas w okolicy 950 i nie spadały. Czy przyczyną falowania może być właśnie przepływomierz?
[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2015 20:02 ]
Witam panowie ponownie, w drodze eksperymentu dzisiaj odpiąłem na próbe przepływomierz w moim audi i problem jakby prawie całkiem zanikl, obroty oscylowały caly czas w okolicy 950 i nie spadały. Czy przyczyną falowania może być właśnie przepływomierz?
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych