Pozostałe tematy » Błędy Vag Audi A4 B5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
Hej
Wymieniłem olej na nowy, filtr tak samo a dalej pokazuje mi min oleju, jak wyłączyć ten czujnik? Czytałem że ludzie wymieniali czujnik a i tak dalej pokazywało to samo więc wole to wyłączyć a i tak najbezpieczniej jest samemu sprawdzić poziom oleju:)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jakieś błędy w zegarach?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
właśnie nic nie wykazuje..

Postaw piwo autorowi tego posta
 
FIS pokazuje otwartą maskę silnika?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie pokazuje, tzn w ogóle nie pokazuje nawet jak mam otwartą z tego co kojarzę.. Tylko żółta ikona min oleju.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:
Nie pokazuje, tzn w ogóle nie pokazuje nawet jak mam otwartą z tego co kojarzę.. Tylko żółta ikona min oleju.

To napraw krańcówkę w zamku maski, a kontrolka oleju sama zniknie.

Wystawiono 1 piw(a):
bonczek87
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki wielkie:) okazało się że w dalszej części kabel był urwany, połączyłem i kontrolka rzeczywiście zgasła:)
Mam kolejne pytanie. Nie podchodziła mi temp podczas nagrzanego silnika do 90 stopni, kupiłem termostat Behr nie oryginalny niestety, po wymianie dalej to samo temp wskoczy na niecałe 80 stopni, podchodzi tylko jak stoję w korku do 90 stopni a w trasie ~80 stopni czy to normalnie? Temp otwarcia tego termostatu to 87 stopni i sprzedawca zapewnił mnie że to normalne przy tym termostacie i nie mam się przejmować tylko że ja przyzwyczajony jestem jak temp jest na 90 i koniec. Wymienić mam na oryginalny termostat i będzie dobrze?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A jaką masz wartość temperatury w wartościach mierzonych zegarów i silnika? Porównywałeś to ze wskazaniem zegarów?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No właśnie porównywałem i mniej więcej podobna, może różnica 2-3 stopni niż na zegarach manualnych

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli wąż na dole jest gorący, to termostat przepuszcza. Jest chłodniejszy niż na górze, to jest OK ale może masz zamontowaną większą chłodnicę?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Odnośnie chłodnicy to w weekend wszystko sprawdze, chłodnice mam chyba normalna na dwa wiatraki nie wiem... mam pytanie odnośnie listwy gdyż weszła mi rdza pod nią i moje pytanie jak ją zdjąć?

Podgląd: http://wyslijto.pl/download/b9y14f6x5f

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Listwa jest przyklejana do błotnika.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
czyli ciężko będzie zdjąć albo pęknie przy ściąganiu tak?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bonczek87 napisał/a:
czyli ciężko będzie zdjąć albo pęknie przy ściąganiu tak?

Jak podgrzejesz delikatnie opalarką, to masz szansę, że jej nie uszkodzisz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hej.
Mam znwou problem z autem.. zaczęło się że zaczał mi nawalać stary reduktor Magic Jet, auto szarpało i nie równo chodziło, wymieniłem reduktor na nowy ACR 01, jednak problem pozostał że auto nie równo chodzi, na benzynie jest to samo, a wyskakują mi następujące błędy:



Tuesday, 22 July 2014, 19:18:27.

VCDS-Lite Version: Release 1.1

Control Module Part Number: 4B0 906 018 AL

Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0006

Software Coding: 05001

Work Shop Code: WSC 00001

VCID: 6BA944AF0A8B

6 Faults Found:

16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected

P0411 - 35-00 - -

18014 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1606 - 35-00 - Please Register/Activate

16684 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0300 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

16685 - Cylinder 1: Misfire Detected

P0301 - 35-10 - - - Intermittent

16686 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P0302 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent

17544 - Shareware Version. To Decode all DTCs

P1136 - 35-00 - Please Register/Activate

---------------------------------------------------------------------------

Odnośnie błędów ABS to wiem bo mam sterownik ABS odłączony gdyż dałem go do regeneracji a pozostałe błędy od czego są i co mam sprawdzić?
Z góry dzięki

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa