Hej
Wymieniłem olej na nowy, filtr tak samo a dalej pokazuje mi min oleju, jak wyłączyć ten czujnik? Czytałem że ludzie wymieniali czujnik a i tak dalej pokazywało to samo więc wole to wyłączyć a i tak najbezpieczniej jest samemu sprawdzić poziom oleju:)
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
To napraw krańcówkę w zamku maski, a kontrolka oleju sama zniknie.
Jak podgrzejesz delikatnie opalarką, to masz szansę, że jej nie uszkodzisz.
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Jakieś błędy w zegarach?
właśnie nic nie wykazuje..
FIS pokazuje otwartą maskę silnika?
Nie pokazuje, tzn w ogóle nie pokazuje nawet jak mam otwartą z tego co kojarzę.. Tylko żółta ikona min oleju.
| bonczek87 napisał/a: |
| Nie pokazuje, tzn w ogóle nie pokazuje nawet jak mam otwartą z tego co kojarzę.. Tylko żółta ikona min oleju. |
To napraw krańcówkę w zamku maski, a kontrolka oleju sama zniknie.
Dzięki wielkie:) okazało się że w dalszej części kabel był urwany, połączyłem i kontrolka rzeczywiście zgasła:)
Mam kolejne pytanie. Nie podchodziła mi temp podczas nagrzanego silnika do 90 stopni, kupiłem termostat Behr nie oryginalny niestety, po wymianie dalej to samo temp wskoczy na niecałe 80 stopni, podchodzi tylko jak stoję w korku do 90 stopni a w trasie ~80 stopni czy to normalnie? Temp otwarcia tego termostatu to 87 stopni i sprzedawca zapewnił mnie że to normalne przy tym termostacie i nie mam się przejmować tylko że ja przyzwyczajony jestem jak temp jest na 90 i koniec. Wymienić mam na oryginalny termostat i będzie dobrze?
Mam kolejne pytanie. Nie podchodziła mi temp podczas nagrzanego silnika do 90 stopni, kupiłem termostat Behr nie oryginalny niestety, po wymianie dalej to samo temp wskoczy na niecałe 80 stopni, podchodzi tylko jak stoję w korku do 90 stopni a w trasie ~80 stopni czy to normalnie? Temp otwarcia tego termostatu to 87 stopni i sprzedawca zapewnił mnie że to normalne przy tym termostacie i nie mam się przejmować tylko że ja przyzwyczajony jestem jak temp jest na 90 i koniec. Wymienić mam na oryginalny termostat i będzie dobrze?
A jaką masz wartość temperatury w wartościach mierzonych zegarów i silnika? Porównywałeś to ze wskazaniem zegarów?
No właśnie porównywałem i mniej więcej podobna, może różnica 2-3 stopni niż na zegarach manualnych
Jeżeli wąż na dole jest gorący, to termostat przepuszcza. Jest chłodniejszy niż na górze, to jest OK ale może masz zamontowaną większą chłodnicę?
Odnośnie chłodnicy to w weekend wszystko sprawdze, chłodnice mam chyba normalna na dwa wiatraki nie wiem... mam pytanie odnośnie listwy gdyż weszła mi rdza pod nią i moje pytanie jak ją zdjąć?
Podgląd: http://wyslijto.pl/download/b9y14f6x5f
Podgląd: http://wyslijto.pl/download/b9y14f6x5f
Listwa jest przyklejana do błotnika.
czyli ciężko będzie zdjąć albo pęknie przy ściąganiu tak?
| bonczek87 napisał/a: |
| czyli ciężko będzie zdjąć albo pęknie przy ściąganiu tak? |
Jak podgrzejesz delikatnie opalarką, to masz szansę, że jej nie uszkodzisz.
Hej.
Mam znwou problem z autem.. zaczęło się że zaczał mi nawalać stary reduktor Magic Jet, auto szarpało i nie równo chodziło, wymieniłem reduktor na nowy ACR 01, jednak problem pozostał że auto nie równo chodzi, na benzynie jest to samo, a wyskakują mi następujące błędy:
Tuesday, 22 July 2014, 19:18:27.
VCDS-Lite Version: Release 1.1
Control Module Part Number: 4B0 906 018 AL
Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0006
Software Coding: 05001
Work Shop Code: WSC 00001
VCID: 6BA944AF0A8B
6 Faults Found:
16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected
P0411 - 35-00 - -
18014 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P1606 - 35-00 - Please Register/Activate
16684 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P0300 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent
16685 - Cylinder 1: Misfire Detected
P0301 - 35-10 - - - Intermittent
16686 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P0302 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent
17544 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P1136 - 35-00 - Please Register/Activate
---------------------------------------------------------------------------
Odnośnie błędów ABS to wiem bo mam sterownik ABS odłączony gdyż dałem go do regeneracji a pozostałe błędy od czego są i co mam sprawdzić?
Z góry dzięki
Mam znwou problem z autem.. zaczęło się że zaczał mi nawalać stary reduktor Magic Jet, auto szarpało i nie równo chodziło, wymieniłem reduktor na nowy ACR 01, jednak problem pozostał że auto nie równo chodzi, na benzynie jest to samo, a wyskakują mi następujące błędy:
Tuesday, 22 July 2014, 19:18:27.
VCDS-Lite Version: Release 1.1
Control Module Part Number: 4B0 906 018 AL
Component and/or Version: 1.8L R4/5VT 0006
Software Coding: 05001
Work Shop Code: WSC 00001
VCID: 6BA944AF0A8B
6 Faults Found:
16795 - Secondary Air Injection System: Incorrect Flow Detected
P0411 - 35-00 - -
18014 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P1606 - 35-00 - Please Register/Activate
16684 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P0300 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent
16685 - Cylinder 1: Misfire Detected
P0301 - 35-10 - - - Intermittent
16686 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P0302 - 35-10 - Please Register/Activate - Intermittent
17544 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P1136 - 35-00 - Please Register/Activate
---------------------------------------------------------------------------
Odnośnie błędów ABS to wiem bo mam sterownik ABS odłączony gdyż dałem go do regeneracji a pozostałe błędy od czego są i co mam sprawdzić?
Z góry dzięki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych