 |
|
Audi 80 B4 2.6 ABC -Problem z dogrzaniem silnika |
| Autor |
Wiadomość |
bialy


Model: c4
Silnik: ABC
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 20 Mar 2012 Wszystkie posty: 125
     
Piwa: 2/2 Skąd: GRÓJEC
|
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015 12:11
|
|
|
A ta rura przy ktorej glowicy jest, lewej czy prawej stojac przodem do samochodu? [/list]
[ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ]
Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic.
[ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ]
Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 14 Sty, 2015 18:31
|
|
|
| bialy napisał/a: | A ta rura przy ktorej glowicy jest, lewej czy prawej stojac przodem do samochodu? [/list]
[ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ]
Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic.
[ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ]
Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic. | patrząc na silnik będzie po lewej stronie zboku głowicy |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
bialy


Model: c4
Silnik: ABC
Zasilanie: BENZYNA+LPG
Nadwozie: Avant
Pomógł: 1 raz Wiek: 36 Dołączył: 20 Mar 2012 Wszystkie posty: 125
     
Piwa: 2/2 Skąd: GRÓJEC
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |