A ta rura przy ktorej glowicy jest, lewej czy prawej stojac przodem do samochodu? [/list]
[ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ]
Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic.
[ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ]
Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic.
Odpowiedz do tematu
patrząc na silnik będzie po lewej stronie zboku głowicy
Odpowiedz do tematu
| bialy napisał/a: |
| A ta rura przy ktorej glowicy jest, lewej czy prawej stojac przodem do samochodu? [/list]
[ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ] Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic. [ Dodano: Sro 14 Sty, 2015 12:19 ] Ja odpowietrzalem przez zborniczek az przestal wyrzucac plyn. wentylatory sie wlaczaly prawie przy 100°C. Wydaje mi sie ze dobrze jest odpowietrzony ale jak ktos ma inny sposob na odpowietzrenie tego silnika to sprubuje jeszcze raz to zrobic. |
bedzie chwila to popatrze. A tak poza tym to nie bardzo kojarze gzdie coc takiego moze byc, ale sprawdze.
[ Dodano: Czw 15 Sty, 2015 22:09 ]
Patrzyłem dzisiaj ale zadnej rury nie znalazłem tam. Jeszcze próbowałem odpowietrzac ale nie wiem juz teraz czy to jest dobrze odpowietrzone czy zle. Niby temperatura szybko rosnie i niby ciepłe tez leci w srodku ale na LPG jak nie chciał sie wczesniej przelanczac tak nie chce. Nie mam pomysłu, chyba znów gazownika bede musiał odwiedzić
[ Dodano: Wto 20 Sty, 2015 16:11 ]
Rozmawialem dzisiaj z gazownikiem i stwierdzil ze to moze byc, jak to on ujol "kryza" w przewodzie wodnym na malym obiegu(tzn. gdzies troche przytkany) i przez to moez tak pozno sie przelanczac na LPG. Tak wiec musze sprawdzic te przewody wodne do nagrzewnicy a najlepiej to je wymienie na nowe i zobacze jakie beda efekty.
A wy koledzy co sadzicie o tym?
[ Dodano: Sob 31 Sty, 2015 09:07 ]
Po wielokrotnych ogledzinch, probach, testow roznych i dziwnych stwierdzam ze moja pompa wody na wolnych obrotach niedomaga choc z drugiej strony dziwne bo sie nie gotuje. Ale w kazdyb badz razie jest do wymiany tylko niestety nie moge sobie na to pozwolic ze wzgledow wiadomo jakich
Mam jeszcze jeden patent na krutka mete. wstawic elektryczna pompke recyrkulacyjna na malym obiegu na przewodach do nagrzewnicy i to powinno na jakis czas pomoc. Takze taka opcja mi jeszcze zostala.
[ Dodano: Czw 15 Sty, 2015 22:09 ]
Patrzyłem dzisiaj ale zadnej rury nie znalazłem tam. Jeszcze próbowałem odpowietrzac ale nie wiem juz teraz czy to jest dobrze odpowietrzone czy zle. Niby temperatura szybko rosnie i niby ciepłe tez leci w srodku ale na LPG jak nie chciał sie wczesniej przelanczac tak nie chce. Nie mam pomysłu, chyba znów gazownika bede musiał odwiedzić
[ Dodano: Wto 20 Sty, 2015 16:11 ]
Rozmawialem dzisiaj z gazownikiem i stwierdzil ze to moze byc, jak to on ujol "kryza" w przewodzie wodnym na malym obiegu(tzn. gdzies troche przytkany) i przez to moez tak pozno sie przelanczac na LPG. Tak wiec musze sprawdzic te przewody wodne do nagrzewnicy a najlepiej to je wymienie na nowe i zobacze jakie beda efekty.
A wy koledzy co sadzicie o tym?
[ Dodano: Sob 31 Sty, 2015 09:07 ]
Po wielokrotnych ogledzinch, probach, testow roznych i dziwnych stwierdzam ze moja pompa wody na wolnych obrotach niedomaga choc z drugiej strony dziwne bo sie nie gotuje. Ale w kazdyb badz razie jest do wymiany tylko niestety nie moge sobie na to pozwolic ze wzgledow wiadomo jakich
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych