 |
|
Pytanie o program gwarancyjny |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011 20:48 Pytanie o program gwarancyjny
|
|
|
Zabieram się do kupna Audi A4 z 2005 r. (2,0). I tu mam takie pytanie mam możliwość wykupienia mu programu gwarancyjnego Excellente, co wydaje mi się sensowne zważywszy, że ma już ponad 6 lat, a mogę wykupić program na dwa lata (niedługo będzie za stary, żeby wykupić cokolwiek) za 1299 PLN. Lista rzeczy objętych gwarancją jest b. długa, nie chcę tu zaśmiecać forum (jak ktoś b. chce mi pomóc może wejść na stronę . Przebieg auta 140 tys. (i mam nadzieję, że tylko tyle , ale to dla programu nie ma w zasadzie znaczenia, bo nie stawia limitów. Jak myślicie, opłaca się? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 10 Maj, 2011 21:34 Re: Pytanie o program gwarancyjny
|
|
|
| Decybel napisał/a: | Zabieram się do kupna Audi A4 z 2005 r. (2,0). I tu mam takie pytanie mam możliwość wykupienia mu programu gwarancyjnego Excellente, co wydaje mi się sensowne zważywszy, że ma już ponad 6 lat, a mogę wykupić program na dwa lata (niedługo będzie za stary, żeby wykupić cokolwiek) za 1299 PLN. Lista rzeczy objętych gwarancją jest b. długa, nie chcę tu zaśmiecać forum (jak ktoś b. chce mi pomóc może wejść na stronę . Przebieg auta 140 tys. (i mam nadzieję, że tylko tyle , ale to dla programu nie ma w zasadzie znaczenia, bo nie stawia limitów. Jak myślicie, opłaca się? | na poczatek witamy na ATT wg, mnie gra jest warta swieczki, zawsze to gwarancja. zadbaj tylko o prawidłowe ogledziny auta,żeby później nie było powodów do niehonorowania gwarancji |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 15 Maj, 2011 10:50
|
|
|
co znaczy że masz program gwarancyjny dogadany? zdecydowałeś się kupić ten program? Tam w warunkach jest napisane ze objete sa nim samochody max 7 letnie więc się łapiesz |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
audi 100 c3 • A6 c5 • Problemy z obrotami • Termostat - rozwiazany • audi a3 8L • Drgania • Problem z wskaźnikiem paliwa oraz nr. Vin a4 b6 Quattro 1.8 • VIN a rok produkcji, a rejestracja • Odłączenie akumulatora • Smród tlącej się instalacji elektrycznej i lekki dymek • Drgania na pedale sprzęgła, kierownicy i dziwne odgłosy • Dziwna ikona na zegarach, co to jest • A6 C5 Avant Pytań kilka o audio w Audi • Oryginalna dziura w obudowie filtra • Sensor Oil • Obudowa zegara dodatkowego • Podwyższone obroty przy hamowaniu, automat A4 B5 • A4 B5 1.9 TDI nagle stracila moc • pomoc w wycenie • Kontrola poślizgu sprzęgła kod p1743 delikatne drgania auta • Żarząca się kontrolka ładowania • Gdzie i jakie oprogramowanie diagnostyczne VCDS kupić? • Ikony AC Audi 80, 90, 100, 200, V8, A6 • Audi Q7 problem z klapą oraz innymi duperelami. • audi 100 c3 na v8 • Stłuczka - potrzebna pomoc na szybkiego • Pytanie o Blow off w audi a4 b6 1.8T • Falujące obroty, brak mocy, gaśnie • Prośba o sprawdzenie przebiegu Audi A5 • 1.9 TDI 115KM. Problem z CAN Magistrala danych |
| Podobne Tematy |
| Temat |
Autor |
Forum |
Odpowiedzi |
Ostatni post |
 |
Program do Autogazu
|
elmek13 |
Pozostałe tematy |
10 |
Sob 11 Wrz, 2010 09:13  elmek13 |
 |
Potrzebany program !!! Pilne
|
sebek2019 |
Pytajnik, czyli zielono mi ;) |
2 |
Pią 11 Cze, 2010 23:30  sebek2019 |
 |
pytanie o wersje a3
|
kagetsu |
Temida radzi |
11 |
Sro 07 Gru, 2011 16:17  Adi202 |
 |
[A3 99r] pytanie o felgi !
|
karolus111 |
Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski |
11 |
Wto 24 Kwi, 2012 18:40  szynszylek |
 |
pytanie o kod silnika
|
Rokutek30 |
Elementy silnika |
2 |
Sro 03 Paź, 2018 17:57  Rokutek30 |
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |