 |
Przesunięty przez: jimv8 Pon 14 Maj, 2012 21:10 |
[A4] odcięcie zapłonu |
| Autor |
Wiadomość |
slejw

Model: A4
Silnik: 1.9 TDI
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 02 Kwi 2011 Wszystkie posty: 7
     
Postawił 2 piw(a) Skąd: kuj-pom
|
Wysłany: Sob 17 Wrz, 2011 23:52 [A4] odcięcie zapłonu
|
|
|
Witam wszystkich Chciałbym się dowiedzieć czy mając odcięcie zapłonu mogę spać spokojnie i nie obawiać się że jutro idąc do garażu zastanę pusty blaszak? |
|
|
|
|
|
 |
adi93


Model: Q7
Silnik: 3,0
Zasilanie: disel
Nadwozie: suv
Pomógł: 1 raz Wiek: 33 Dołączył: 21 Mar 2011 Wszystkie posty: 267
     
Piwa: 11/1 Skąd: Brzeziny
|
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011 11:04
|
|
|
zalezy w jaki sposob masz to odcięci ja w swojej starej setuni musiałem dostknąc srubki i czegos metalowego, i była proba kradziezy zamek został zniszczony ale nie została odpalona po mojemu mozesz byc spokojny o swoją niunie
pozdro |
_________________ Auto jest Bogiem, prędkość nałogiem, życie zabawą, a kobiety podstawą!
Audi Q7 3.0 (jest)
Audi A6 C5 sedan 2,8 (było)
Audi 100 C4 sedan 2,8 (było)
Audi 80 B3 sedan 1,8 (było) |
|
|
|
|
|
 |
slejw

Model: A4
Silnik: 1.9 TDI
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Sedan
Wiek: 37 Dołączył: 02 Kwi 2011 Wszystkie posty: 7
     
Postawił 2 piw(a) Skąd: kuj-pom
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011 20:36 Re: [A4] odcięcie zapłonu
|
|
|
| slejw napisał/a: | Witam wszystkich Chciałbym się dowiedzieć czy mając odcięcie zapłonu mogę spać spokojnie i nie obawiać się że jutro idąc do garażu zastanę pusty blaszak? |
Każdy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jeżeli złodziej przyjedzie z linką holowniczą, to raczej nie możesz. Złamanie blokady i odholowanie auta w bezpieczne miejsce, to tez nie problem. Czym więcej utrudnień tym lepiej, ale co do kradzieży nigdy nie ma pewności. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 18 Wrz, 2011 22:26
|
|
|
nigdy nie można spać spokojnie, chyba że masz ochrniacza w garażu Jeśli na swoje nieszczęście trafisz na profesjonalistę to i tak odjedzie, jedynym sposobem jest ten podany przez Adiego im wiecej tym lepiej |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011 10:11
|
|
|
skuteczny sposób to wynajem garażu lub monitorowane parkingi osiedlowe.
jakimś cudem nigdy sie tego nie obawiałem, być może dlatego że zawsze byłem w posiadaniu nieaktrakcijnych pojazdów dla złodzieji to też dobra filozofia
prawda taka, że profesionaliści jak zechcą konkretny egzemplarz ukraść, to w dzisiejszych czasach nie ma sposobu (laweta, TIR)
nie zapominajmy że fora wsprzyjaja złodziejom, opisywanie cech zabezpieczeń i dane osobiste, ułatwiają w namierzenia autka lub rozzbrojenie. |
_________________ https://www.facebook.com/groups/616140151788166/
Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!
Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1 |
|
|
|
|
|
 |
Astaroth
mystic darkness


Model: B4
Silnik: 1,9 TD AAZ
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Zaproszone osoby: 3
Pomogła: 6 razy Dołączyła: 11 Maj 2009 Wszystkie posty: 1661
     
Piwa: 208/553 Skąd: lódzkie
|
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011 11:26
|
|
|
| jimv8 napisał/a: | | nie zapominajmy że fora wsprzyjaja złodziejom, opisywanie cech zabezpieczeń i dane osobiste, ułatwiają w namierzenia autka lub rozzbrojenie. |
ja sie z tym zgadzam i dlatego napisze tylko tyle - niestandardowe zabezpieczenia, nie montowane seryjne w zakładach itp. są najskuteczniejsze - wiec skteczniejsze będzie zabezpieczenie, które zrobi Ci kolega, który wie o co chodzi, niz najlepszy zakład gdzie montują seryjnie
a oprócz tego, zebys spał spokojniej, zrób odcięcie paliwa... jak przebrnie przez odcięcie zapłonu i odjedzie, to za 100 metrów stanie na środku jezdni i się bardzo zdziwi... wtedy najprawdopodobniej auto zostawi |
_________________
Dwa stare zamiast jednego nowego
Audi 80 B4
Audi A3 8L |
|
|
|
|
|
 |
Sergio


Model: B4
Silnik: 2,0 ABK
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan
Zaproszone osoby: 9
Pomógł: 6 razy Wiek: 52 Dołączył: 12 Maj 2009 Wszystkie posty: 2789
     
Piwa: 105/75 Skąd: Częstochowa
|
Wysłany: Pon 19 Wrz, 2011 16:45
|
|
|
| Astaroth napisał/a: | | jimv8 napisał/a: | | nie zapominajmy że fora wsprzyjaja złodziejom, opisywanie cech zabezpieczeń i dane osobiste, ułatwiają w namierzenia autka lub rozzbrojenie. |
ja sie z tym zgadzam i dlatego napisze tylko tyle - niestandardowe zabezpieczenia, nie montowane seryjne w zakładach itp. są najskuteczniejsze - wiec skteczniejsze będzie zabezpieczenie, które zrobi Ci kolega, który wie o co chodzi, niz najlepszy zakład gdzie montują seryjnie
a oprócz tego, zebys spał spokojniej, zrób odcięcie paliwa... jak przebrnie przez odcięcie zapłonu i odjedzie, to za 100 metrów stanie na środku jezdni i się bardzo zdziwi... wtedy najprawdopodobniej auto zostawi |
Moje zdanie jest takie, wszystkie zabezpieczenia i te seryjne (immo) i te garażowe są potrzebne ale na amatorów. Zawodowcy jak mają zlecenie na konkretny model to już go nie mamy . Oni nie bawią się we włamywanie do auta tylko czekają aż podejdziesz a wtedy "grzecznie" proszą cie o kluczyki, dokumenty a nawet poproszą cie o podpisanie umowy sprzedaży. Na szczęście (dla większości z nas) zazwyczaj dotyczy to nowych i wypasionych aut, choć nie ma na to reguły. |
_________________
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 29 Paź, 2013 13:49
|
|
|
Ja bym raczej powiedział, że profesjonaliści obserwują i dopiero później w ukryciu ruszają do akcji. W końcu nie jest to takie trudne, jeśli siedzi się w tym "biznesie". |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |