Elementy silnika » [A4 B5 1.6 ALZ] kopci na niebiesko i bierze olej
Odpowiedz do tematu
 
heh w domu mam taki klucz sobie zrobiony... tu i tak chciałem zajrzeć pod czape. warto wiedzieć czym sie jezdzi. co do diagnostyki - liczyłem ze coś mi doradzisz bo wydajesz sie byc kompetentnym człowiekiem. szczerze to nie chce mi sie filtrować setek postów w poszukiwaniu ludzi którzy wiedzą o czym piszą...

może po prostu napisz co masz i co mozna tym robić a resztę sobie doczytam. do jakich aut? z audi i vw raczej juz sie nie przesiądę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
[quote="Pasiak"]
jimv8 napisał/a:
również uważam że uszczelniacze zaworowe do wymiany.
można je wymienić bez zdejmowania głowicy by nie nabijać kosztów.
pod warunkiem,że masz do tego narzedzie... nawet w PL mało kto to posiada .... przynajmniej w moich okolicach...

taki przyrząd łatwo zrobić,wystarczy stara świeca i kawałek mocnego częściowo nagwintowanego pręta.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hubik napisał/a:
heh w domu mam taki klucz sobie zrobiony... tu i tak chciałem zajrzeć pod czape. warto wiedzieć czym sie jezdzi. co do diagnostyki - liczyłem ze coś mi doradzisz bo wydajesz sie byc kompetentnym człowiekiem. szczerze to nie chce mi sie filtrować setek postów w poszukiwaniu ludzi którzy wiedzą o czym piszą...

może po prostu napisz co masz i co mozna tym robić a resztę sobie doczytam. do jakich aut? z audi i vw raczej juz sie nie przesiądę
na poczatek zwykły VAG Ci wystarczy, zawsze później możesz zmienic na lepszy sprzet

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa